Jubiliejiniame renginyje bibliotekoje – gausus būrys lankytojų

Algirdo VILKO nuotr.

Antradienio vakarą Mažeikių viešojoje bibliotekoje netilpo norintieji pasiklausyti aktorių Andriaus Bialobžeskio ir Giedriaus Arbačiausko poezijos ir muzikos programos „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“. Renginyje buvo pristatyti ir bibliotekos paskelbto fotografijos konkurso nugalėtojai.
Viešoji biblioteka šį rudenį mini savo veiklos 95 metų jubiliejų. Ta proga dar pavasarį buvo paskelbtas konkursas „B. A. B. 2017“. Kitaip šį pavadinimą galima iššifruoti – biblioteka arčiau bendruomenės. Tokiu konkursu buvo siekiama populiarinti biblioteką ir jos veiklą. Fotografuojantys žmonės buvo kviečiami užfiksuoti tai, kas šiuolaikinėje bibliotekoje yra aktualiausia, įdomiausia, patraukliausia jos lankytojams.
Konkursui pasibaigus vertinimo komisija išrinko tris nugalėtojus.

Algirdo VILKO nuotr.

A. Bialobžeskio ir G. Arbačiausko, Valstybinio jaunimo teatro aktorių, puikiai pažįstamų publikai iš vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose, programa „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“ pagal Henriko Radausko kūrybą buvo dovana ir konkurse dalyvavusiems fotografams, ir visai mažeikiškių bendruomenei.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*