Juodpelkio parke susirinko rekordiškai daug bėgikų

Mažeikiškių pamėgtose Juodpelkio parko trasose antrus metus vykusiame bėgime į startą stojo 82 bėgimo entuziastai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=718 template=caption]Tradicinis pavasarinis bėgimas Juodpelkio parke, kuris šį kartą buvo skirtas Mažeikių sporto mokyklos 55-mečiui pažymėti, sulaukė ne tik rajono bėgimo mylėtojų, bet ir svečių iš Šilalės, Saldaus.

Trasos – pagal amžiaus grupes

Mažeikiškių pamėgtose Juodpelkio parko trasose antrus metus vykusiame bėgime į startą stojo  rekordiškai daug dalyvių – dėl devyniolikos apdovanojimų komplektų varžėsi 82 bėgimo entuziastai.
Trasos buvo parinktos visiems. Jauniausia dalyvė – ketverių metų Liana Eibutytė bėgo 200 metrų, berniukai ir mergaitės iki dešimties metų (jų buvo 14) – 500 metrų, paaugliai iki trylikos metų išbandė kilometro ilgio trasą, jaunuoliai nuo penkiolikos iki septyniolikos metų varžėsi 2 kilometrų trasoje. Kiti bėgimo dalyviai dėl medalių kovojo pagrindinėje 4 kilometrų trasoje.
„Palaikome gerus ryšius su Šilalės sporto mokyklos bėgikais, tai nemažas būrys jų atvyko išbandyti mūsų trasas, kaimyniškai prie mūsų prisijungė ir Saldaus rajono bėgikų komanda. Kaip visuomet, daug bėgikų atvyko iš Viekšnių. Džiugu, kad atėjo bėgimo mėgėjai iš miesto, savo jėgas išbandė ir Sporto mokyklos auklėtiniai“, – „Santarvei“ sakė lengvosios atletikos mokytoja Jolanta Kriaučiūnienė.

Prizų nepristigo

Pirmąsias tris vietas užėmę sportininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, ketvirtų–šeštų vietų laimėtojai – diplomais, dovanėles mažiesiems bėgimo dalyviams skyrė prekybos centras „Grūstė“.
Geriausią bėgimo rezultatą, 4 km trasą įveikęs per 12,18 minutės, parodė devyniolikmetis viekšniškis Airidas Žiemelis, aplenkęs Dainių Servą (13,05 min.).
Nugalėtojais tapo Aurėja Bulošaitė ir Faustas Vainutis (500 m), Estela Kovoliovaitė ir Jokūbas Deltūva (1000 m), Monika Sachančiukaitė ir Modestas Škerba bei Deimantė Rimkutė ir Darius Bučius (2000 m) bei keturių kilometrų distancijose savo amžiaus grupėse triumfavę Kristina Zveniece, Laura Čerkasaitė ir Kaspars Briedis, Milda Zubavičienė ir Saulius Vaitkus, Egita Dzaule ir Ramūnas Daubaris bei nenuilstantis bėgimo entuziastas, klebonas iš Veiviržėnų Antanas Šimkus. Šią trasą geru laiku (15,16 min.) įveikė ir vyriausiasis bėgimo dalyvis, 64-erių metų Vaclovas Morkaitis.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto