Kad Kalėdos ateitų pas kiekvieną

Nuotr. iš klubo ,,Mano namai“ archyvo

Klubas ,,Mano namai“ tęsia savo tradicines veiklas „Kalėdos – į visų namus“. Šiemet buvo organizuotos kūrybinės dirbtuvės Krakių ir „Jievaro“ pagrindinėse mokyklose, Mažeikių nakvynės namuose.

Dirbtuvių dalyviai mokėsi kalėdinės puošybos, rankdarbių. Nakvynės namų gyventojai pasigamino įvairių kalėdinės puošybos elementų, jais papuošė savo gyvenamąsias erdves, kambarius.
Šių susitikimų organizatorė, klubo vadovė Krista Kinčienė sakė, kad trys valandos, praleistos su Nakvynės namų bendruomene, pralėkė labai greitai. O prie puodelio arbatos užsimezgė pokalbiai apie gyvenimo prasmę. K. Kinčienė papasakojo apie klubo narių veiklą, Nakvynės namų direktorius Antanas Krivickas ir socialinės darbuotojos – apie tai, kaip dirbama ir gyvenama šioje įstaigoje. Apie savo problemas išsipasakojo ir nakvynės namų gyventojai. Jie džiaugėsi, kad yra nors tokie namai, į kuriuos jie gali sugrįžti, kur socialiniai darbuotojai gražiai bendrauja, vadina juos vardais, kiekvieną pažįsta, prižiūri, nėra atlaidūs nusižengimams.
Mažeikių klubas ,,Mano namai“ kolektyvas linki visiems turėti savo namus, kurti juose jaukumą ir grožį, taip pat nepamiršti ir tų žmonių, kuriems sunku. „Galbūt jiems tereikia tik paprasto gero žodžio, trupučio dėmesio? Tegul Kalėdos pasibeldžia į visų namus“, – linki klubo „Mano namai“ vadovė ir jo nariai.

One Reply to “Kad Kalėdos ateitų pas kiekvieną”

  1. Zinute parašė:

    Gerai, kad yra tokių žmonių, kuriems visi yra lygūs kas tu būtum ir kur bebutum ir kur begyventum. Ačiū, kad aplankėte ir padarėte jiems dieną kitokią – gražesne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto