Kaip pasirinkti tinkamą ir stilingą TV staliuką?

Televizorius, dažniausiai, yra centrinis svetainės objektas, suburiantis šeimą ir draugus, padedantis smagiai leisti laiką. Galbūt dėl šios priežasties, labai svarbu televizorių aprūpinti ir stilingu, patvariu ir kokybišku TV staliuku. Tai baldas, kuris ne tik suteikia tinkamą ir saugią vietą televizoriaus laikymui, bet ir puikiai papildo svetainės interjerą. Tiesa, rasti tinkamą TV staliuką gali būti ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Viskas priklauso ne tik nuo jūsų norų, bet ir nuo televizoriaus bei svetainės dydžio, interjero, namuose vyraujančio stiliaus, jūsų turimo biudžeto. Dėl šios priežasties, renkantis į tai labai svarbu atsižvelgti. Apie tai plačiau – šiame straipsnyje. 

TV staliuko dydis 

Renkantis naują TV staliuką būtina atminti, kad visi jie yra labai skirtingi. Jie ne tik skiriasi savo išvaizda, bet ir dydžiais. Na, o dydžio pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių aspektų, į kurį būtina atsižvelgti renkantis.

TV staliukas privalo būti tokio dydžio, kad ant jo saugiai tilptų televizorius, o taip pat, jis neužimtų per daug erdvės kambaryje. Dėl šios priežasties, renkantis naudinga atsižvelgti ne tik į televizoriaus, bet ir į kambario dydį. Atidžiai išmatuokite laisvą vietą kambaryje, kur planuojate statyti TV staliuką. Taip pat, nepamirškite atsižvelgti į televizoriaus matmenis. Teigiama, kad TV staliukas turi būti nors keliais centimetrais platesnis už televizorių ir privalo užtikrinti jo saugumą. Naudinga atsižvelgti ir į staliuko aukštį, kadangi, nuo jo priklauso ir matymo, žiūrėjimo aukštis. Svarbu, kad ant jo pastatytas televizorius būtų jūsų akių lygyje. Galiausiai, naudinga atminti, kad TV staliukas turėtų būti statomas ir tinkamu atstumu nuo sofos. Taip pasieksite geriausias ir tinkamiausias žiūrėjimo patirtis. 

TV staliuko medžiaga 

Renkantis svarbu atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios pagamintas TV staliukas. Nuo medžiagos priklauso tai, kaip staliukas atrodys, koks patvarus jis bus ir kiek jis kainuos. TV staliukai yra gaminami iš įvairių, skirtingų medžiagų, kurių kiekviena suteikia ne tik skirtingą išvaizdą, bet ir pasižymi savomis ypatybėmis, privalumais ir trūkumais. Klasikiniu pasirinkimu galima laikyti medinius TV staliukus. Mediniai TV staliukai pasižymi itin įvairiu ir plačiu dizainų pasirinkimu, yra tikrai patvarūs ir ilgaamžiai. Jie erdvei suteikia jaukumo, dažniausiai, pasižymi gana klasikiniais ir lengvai priderinamais dizainais. Modernesnis pasirinkimas – stikliniai TV staliukai. Tai modernūs, labai stilingi ir gana išskirtiniai staliukai. Kadangi, dažniausiai, yra permatomi, jie vizualiai padidina erdvę. Tiesa, jie gali dužti, todėl, reikalauja atsargumo, o ir jų valymas gali būti gana sudėtingas. Šiomis dienomis, dėmesio sulaukia ir akmens masės TV staliukai.

Tai tikrai išskirtiniai ir labai madingi baldai, kurie namams, erdvei suteikia prabangos jausmą. Tačiau, jie gali būti gana sunkūs ir tikrai brangūs. Galiausiai, TV staliukai gali būti ir metaliniai. Tai tvirti, ilgaamžiai staliukai, kurie suteikia stabilų ir tvirtą pagrindą televizoriaus laikymui. Jie puikiai tinka prie modernaus, minimalistinio, urbanistinio interjero ir namų stiliaus.

TV staliuko stilius 

Nepamirškite, kad TV staliukai skiriasi ne tik savo dydžiais ar medžiagomis, bet ir tipais. Tinkamo tipo pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų norų, poreikių, namuose vyraujančio interjero. Klasikiniai, standartiniai  yra pastatomi TV staliukai. Tokie staliukai būna specialiai skirti televizoriaus laikymui, gali turėti stalčius arba būti be jų. Kitas pasirinkimas, svetainės sekcija su specialia vieta TV laikymui. Toks pasirinkimas padės išlaikyti stiliaus vientisumą ir leis sutaupyti nemažai vietos. Galima rinktis ir pakabinamą TV staliuką. Pakabinamas TV staliukas – modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas. Nors televizorius ant tokio staliuko nėra statomas, jis yra montuojamas po juo ir puikiai užpildo vertikalią sienų erdvę. Pakabinamas TV staliukas puikiai tiks tiems, kurie neturi daug vietos, bet nori prie televizoriaus priderinti kažkokį baldą. Be abejo, tie, kurie staliuko nenori, visada gali montuoti ir kabinti televizorių ant sienos. Tačiau, tokiu būdu, nelieka vietos daiktų laikymui. 

Ieškote gero, kokybiško TV staliuko? Tikime, kad tokį tikrai galite rasti varle.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite ne tik platų TV staliukų, bet ir kitų svetainės baldų pasirinkimą: https://www.varle.lt/svetaines-baldai/. Apsilankykite ir išsirinkite sau tinkamiausią, už draugišką kainą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto