Kaip tinkamai pasirinkti baldinius audinius?

Kaip tinkamai pasirinkti baldinius audinius

Tinkamas baldinių audinių pasirinkimas yra svarbus faktorius lemiantis ilgalaikį ir patogų baldų naudojimą. Pasirinkti netinkami baldų apmušalai gali kelti naudojimo sunkumų, bei diskomfortą jų šeimininkams. Kai įsigyti baldai džiugina ne tik dizaino sprendimais, bet ir kokybiškais apmušalais, tai skatina žmones kuo ilgiau juos naudoti, taip puoselėjant tvarumo bei aplinkos apsaugos idėjas.

Kokie baldų apmušalai tinkamiausi?

  • Renkantis tinkamiausius baldinius audinius pirmiausia reikėtų galvoti ne apie patį audinį, o apie tai kur stovės baldas, kokių veiksnių jis bus veikiamas, kiek žmonių juo naudosis, kokia bus to baldo paskirtis. Tik nusistačius šiuos kriterijus, galima rinktis konkretų, atitinkantį poreikius bei kasdienius įpročius audinį.
  • Bendrosiose namų erdvėse būtini patvarūs, tvirti, atsparūs nusidėvėjimui lengvai valomi baldiniai audiniai. Jei namuose laikomi augintiniai, verta rinktis nesielektrinantį bei netraukiantį gyvūnų plaukų audinį. Gyvūnėlių mylėtojams bei auginantiems mažus vaikus nepatariama rinktis natūralios ar dirbtinės odos baldų. Kad ir kokia tvirta oda būtų, ji vis dėlto nėra atspari gyvūnų nagams bei mechaniniams pažeidimams, todėl baldas gali būti sugadintas.
  • Patalpose, kuriose yra užkandžiaujama, valgoma, žaidžiama ar piešiama, turėtų būti baldai atsparūs nešvarumams, lengvai valomais apmušalais.
  • Daugelio namuose yra populiari bendra svetainės ir virtuvės erdvė. Tai puikus ir nemažai privalumų turintis interjero dizaino sprendimas. Jis padeda suburti šeimą, skatina bendrauti visus šeimos narius kol gaminamas maistas, palengvina vaikų priežiūrą kol ruošiamasi pietums ar vakarienei. Tačiau tokioje patalpoje reikalingi baldai tinkamais apmušalais. Labiausiai pageidautinos tokių apmušalų savybės yra atsparumas dėmėms ir kad baldai neįsigertų gaminamo maisto kvapų.
  • Miegojimui vaikams bei suaugusiems reikalingi leidžiantys odai kvėpuoti, nealergizuojantys baldų apmušalai. Tokie yra natūralių pluoštų baldiniai audiniai. Jie taip pat yra lengvai prižiūrimi bei valomi.
  • Jei negalite rinktis natūralių pluoštų baldinių audinių, rinkitės ir sintetinius audinius. Jie pagaminti taip, kad gerosiomis savybėmis prilygsta natūralių pluoštų audiniams.

Renkantis baldinius audinius ar kitus gaminius, visų pirma patariama rinktis kokybę. Tik aukštos kokybės gaminiai tarnauja patikimai ir ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto