Kalėdinio karpinio konkursas

konkursas Kalėdinio karpinio konkursasVisi su nekantrumu laukiame gražiausių žiemos švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Daugelis savo namus, biurus ar įstaigas puošia įvairiais karpiniais.
Naujienų portalas www.santarve.lt skelbia gražiausio kalėdinio karpinio konkursą. Parodykite visiems, kaip jūs puošiate namų ar biuro aplinką laukdami švenčių, – atsiųskite nuotrauką konkursui.
Laimėtojus rinks portalo www.santarvė.lt lankytojai.

Trijų daugiausiai balsų surinkusių nuotraukų autoriams padovanosime po 2 bilietus į pozityvumu alsuojantį šventinį koncertą „Kalėdos kartu“, kuriam antrus metus iš eilės susivienija auksiniai Lietuvos balsai – Deividas Norvilas, Renata Norvilė ir Vaida Genytė. Šie atlikėjai aplankys Mažeikių gyventojus ir miesto svečius gruodžio 22 dieną. Koncertas skiriamas gražiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms, todėl jo metu skambės ne tik autorinės populiariausios šių atlikėjų dainos, bet ir kalėdinės melodijos.

Konkurso taisyklės:
* Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
* Konkursas vyksta lapkričio 25–gruodžio 19 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po gruodžio 19 d., konkurse nebedalyvaus.
* Konkursui siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas. Įkeldami nuotrauką būtinai nurodykite dalyvio vardą ir pavardę ir kontaktinę informaciją. Dalyviai, neįvykdę visų konkurso sąlygų, į apdovanojimus nepretenduoja. Nuotraukos, neatitinkančios temos, bus šalinamos.
* Fotokonkursui kiekvienas dalyvis gali įkelti tik vieną nuotrauką.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra nuotraukos ir joje užfiksuoto karpinio autorius.
* Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdų, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
* Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.
Reikalavimai nuotraukai:
* Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 2 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
* Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos. Kiti pakeitimai negalimi.
Nuotraukų vertinimas:
* Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt lankytojai.
* Konkurso metu bus išrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
* Prizai: 6 bilietai į koncertą „Kalėdos kartu“.
* Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) gruodžio 20 d.
Kitos sąlygos:
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo, savo nuožiūra trinti nuotraukas, dėl kurių autentiškumo kyla abejonių, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
* Konkurso organizatoriai turi teisę prašyti įrodyti, kad nuotraukoje užfiksuotas karpinys yra pagamintas konkurso dalyvio, atnešant karpinį ar jo kopiją į redakciją, ar kitokiu būdu, kuomet atsiimamas prizas. Jei konkurso dalyvis atsisako tai padaryti, jis šalinamas iš konkurso, o prizas atitenka kitam daugausiai balsų surinkusiam dalyviui.
* Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt.
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
a) konkurso organizatoriai turi teisę be autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
* Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso metu.
* Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: [email protected]

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto