Kalėdų nuotaiką kuriame patys!

Jau sulaukėme laiškų ir nuotraukų, liudijančių, kaip mūsų rajone puošiamasi Kalėdoms.
Manome, kad visiems bus smagu sužinoti ir pamatyti, kas gražaus jau padaryta ir kam už tai reikia padėkoti.

Taip gražiai pasipuošė šimtmetį švenčianti Mažeikių viešoji biblioteka!

Giedrė Šurilienė informavo, kad Sedos vaikų dienos centro vaikai nekantriai laukia Kalėdų. Dalį kalėdinės eglutės žaisliukų vaikai pasigamino patys, tėvelių padedami iš antrinių žaliavų sukūrė advento vainikėlį ir nykštukus, kurie „saugo“ pagrindines duris ir laukia pasirodant Kalėdų senelio.

Jau ne pirmus metus akcinės bendrovės „Pieno žvaigždės“ filialą Mažeikių pieninę puošia RASOS GĖLĖS.

Makiažo studijos „Judita“ kolektyvas rašo: „Esame pasipuošę savo studiją ir norėtume šventine nuotaika pasidalyti su Mažeikių miesto žmonėmis. Linkime jaukių ir gražių Kalėdų!“ Pauliaus GIEDRAIČIO nuotr.

Bendruomenė jau papuošė Auksodės parką. Ingridos BRAZIULIENĖS nuotr.

Vaikų drabužių parduotuvė „Mažas Varliukas“ Vasario 16-osios gatvėje nušvito išradingai dekoruota vitrina.  „Stengėmės sukurti švenčių laukimo ir stebuklų, kurių taip laukia vaikai (ir ne tik jie), nuotaiką… Smagių švenčių visiems!“ – linki čia dirbantys žmonės.

Daugiabučio gyvenamojo namo pirmoji laiptinė (Žemaitijos g. 14) pasipuošė tautos paveldu – sodais ir karpiniais. Juos sukūrė tautodailininkė Ona Venslovienė, savo buto langą papuošusi kalėdine kompozicija iš šiaudų.

Zita Kleinauskienė atsiuntė eglutės, papuoštos bendrijos „Mažeikių viltis“ narių padarytais žaislais, nuotrauką.

Socialinių paslaugų tarnybos Mažeikių vaikų dienos centro lankytojai gamino draugiškus aplinkai adventinius vainikėlius, kalėdinius žaisliukus, padedami socialinių darbuotojų sukonstravo židinį.

Mažeikių lopšelio-darželio „Linelis“ „Voveriukų“ grupės vaikai kartu su tėveliais, mokytoja Regina Kasparavičiute ir padėjėja Kristina Mikniene papuošė eglutę, panaudodami medžių žievę, spalvotus karoliukus, šakeles, kaspinėlius, bekvapes medžių kerpes.
Grupėje yra ir kalėdinis televizorius – čia galima išsakyti savo norus, parodyti adventinius vainikėlius, spalvotas eglutes, „žiemą“ stiklainėliuose – taip šilčiau, maloniau laukti kalėdinių stebuklų!

Laižuvos miestelio kalėdinė puošyba – bendraminčių būryje

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Laižuvos bendruomenė nuotaikingai ir apšviesdama švieselėmis visą Laižuvos miestelį ruošiasi sutikti didžiąsias metų šventes. Joms pradėjome ruoštis spalio pabaigoje ir dirbome iki šiol. Tai malonūs ir nuotaikingi darbeliai, be to, kartu tai – ir malonus bendravimas.

Didžiausia atsakomybė ir pasiruošimas šiam atsakingam laikotarpiui, kaip visuomet, nugulė ant laižuviškės Ramutės Majauskienės pečių. Vadovavomės jos idėjomis. Na, o ji atlaikė visa tai didvyriškai. Mes manome, kad mums pasisekė, miestelis šviečia, mirga, kviečia didelius ir mažus pasigrožėti. Manome, kad ir „Santarvės“ laikraščio skaitytojams ir interneto svetainės lankytojams bus įdomu, kuo mes gyvenome praėjusius du mėnesius ir kaip atrodo Laižuva šiandien.
Pradėjome nuo papuošimų sutvarkymo: kas siuvom, kas pynėm, kas piešėm, kas karpėm ir dulkeles nuvalėm.
Vaikų žaidimų aikštelę pavertėme „saldumynų šalimi“, žemė įšalusi, tai šį darbą patikėjome Laižuvos seniūnijos darbuotojams Aleksandrui Paulauskui ir jo komandai.
Šiais metais bendruomenės pirmininko Antano Taučiaus ir jo vyrų komandos dėka įsigijome kalėdinio vainiko stovą. Tad šis darbelis vyko greitai ir kokybiškai.

Laižuvos miestelio adventinio vainiko pynėjos ir puoselėtojos: Augutė Tupikienė, Ramutė Majauskienė, Albina Ungeitienė, Daina Gustienė, Birutė Rekašienė, Romualdas Statkus.

Nuo pat pasiruošimo šventėms pradžios karpėme snaiges, kurias įlaminavo seniūnijos darbuotoja Vaida. Jomis papuošėme visus medžius, esančius pagrindinėje miestelio Dariaus ir Girėno gatvėje. Daug ir gražiai snaigių prikarpė Gražina Gedrimienė, A. Tupikienė, Liuda Ramanauskienė ir kt. Darbuotis teko ir kol pritaisėme prie medžių.

Paruošėme unikalią prakartėlę, kurią įrengėme bažnyčios varpinėje. Varpinė įrengta tik šių metų pradžioje, tačiau šis pastatas išlikęs dar iš praeito amžiaus. Sienos pamūrytos iš akmenų, nedideli langeliai… Tai reikia pamatyti ne tik mūsų rajono gyventojams…

 Miestelio aikštelėje prie autobusų stoties papuošta pagrindinė miestelio eglė. Ją supa „balerinos“, o joms „akomponuoja“ muzikos instrumentai.

Prie to, kad miestelis tviskėtų ir blizgėtų įvairiomis spalvomis, lėšomis prisidėjo Laižuvos bendruomenė, nepailstantis bendruomenės pirmininkas Antanas. Darbo jėga, be kurių nebūtume išsivertę, – Laižuvos seniūnija su atsakinga darbuotoja Janina Remutyte. Neliko abejingas ir Laižuvos kultūros centras su direktore Laima Virkutiene, padėjo kuo galėjo.
Mažeikių lopšelio-darželio „Saulutė“ stengiasi, kad aplinka būtų jauki, ir siunčia nuotraukas iš jos kalėdinio puošimo.
Žmonės iš sodų bendrijos „Papartis“ antrus metus papuošia eglutę, augančią ten, kur susikerta 4 keliai. Čia kaimynai linkę sutikti Naujuosius. O Metų ratas kiekvienam primena ir apie sparčiai bėgantį laiką, ir apie kada nors ateisiantį pavasarį.

Ačiū už nuotraukas. Laukiame ir kitų naujienų.
Nuotraukas su trumpu prierašu siųskite el. paštu dizainas@santarve.lt
Primename, kad išradingiausiųjų laukia „Santarvės“ prizai.
REDAKCIJA

One Reply to “Kalėdų nuotaiką kuriame patys!”

  1. Baron Münchausen von Bugenen parašė:

    O kaip dėl Mažeikių „Durbės“ kino teatro, ar fasadas jau sutvarkytas? Galima švęst šv. Kalėdas pakiliai? Ar vis dar Mažeikių ponų ir ponių gėda, o gal draugų lddp-istų ir jų prietelių konciervų? Nagi, papasakokite, kaip ten yra iš tikro?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto