Kalėdų rytas – su Švč. Jėzaus Širdies parapija

D. BAUBLIO nuotr.

Kalėdos – visame pasaulyje švenčiama šventė, kai visi džiaugiasi kūdikėlio Kristaus gimimu. Žmonės eina į bažnyčią, švenčia su šeimomis, dalydamiesi dovanomis ir šiltai bendraudami. O kiti rūpinasi mūsų sveikata, padeda nelaimėje ir tą dieną dirba. Tad jau antrus metus caritiečių iniciatyva su kunigu ir dovanėlėmis aplanko savo miesto geradarius.
Gruodžio 25-osios rytą su geromis nuotaikomis Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijos caritiečiai kartu su kunigu Robertu Romanovskiu aplankė dirbančiuosius. Pirmiausiai nuvyko į viešosios įstaigos Mažeikių GMP (greitosios medicinos pagalbos) centrą pasveikinti darbuotojus. Kunigas palinkėjo gražių švenčių bei ramių metų, caritiečiai pagiedojo giesmelę ir padovanojo pačių keptų sausainių bei angeliuką. Visi kartu uždegė carito žvakutes.
Vėliau dar aplankė ir ligoninės priėmimo darbuotojus bei priešgaisrinės tarnybos darbuotojus. Visi džiaugėsi nuostabiu rytmečiu ir vieningai pritarė nuomonei, kad Kalėdos – pati žmoniškiausia šventė.

Dovydas BAUBLYS

D. BAUBLIO nuotr.

D. BAUBLIO nuotr.

One Reply to “Kalėdų rytas – su Švč. Jėzaus Širdies parapija”

  1. Danutė parašė:

    Šaunuoliai caritiečiai! Būtų gerai , kad jie aplankytų ligoninėj gulinčius vienišus žmones.Apkabinimas ,geras žodis taip jiems reikalingas Ačiū Jums mielieji!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto