Kandidatų debatai sulaukė didelio susidomėjimo

Albino UIKIO nuotr.


[nggallery id=“1005″]
Laikraščio „Santarvė“ organizuoti debatai su kandidatais į Mažeikių rajono savivaldą sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo – Kultūros centro mažoji salė buvo sausakimša.

Ir patys kandidatai, aptarinėdami renginį, pastebėjo, jog pirmą kartą matė tiek mažeikiškių politiniuose debatuose.
Kai kuriuos rinkėjus į debatus atviliojo ir jų moderatorius – politikos apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

Mažeikių rajono savivaldos rinkimuose dalyvauja septynios partijos ir vienas visuomeninis rinkimų komitetas. Į politinius debatus buvo pakviesti ne tik kandidatai į merus su dviem savo komandos atstovais, bet ir mero posto nesiekiantys liberalai bei visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“. Dalyvauti debatuose atsisakė ne tik liberalai, bet ir „valstiečiai“, į mero postą iškėlę Eimantą Salatką.
Susitikti su rinkėjais ir oponentais ir atsakyti į jų pateiktus ne visada patogius klausimus nepabūgo kandidatai į merus: sąrašo partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Vidmantas Macevičius, socialdemokratas Antanas Tenys, konservatorė Lina Rimkienė, „darbietis“ Alvydas Gudunavičius, Centro partijos atstovas Vitalijus Baltutis. Debatuose dalyvavo ir trys kandidatai iš rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“.
Kandidatams teko atsakyti į iš anksto elektroniniu paštu į „Santarvės“ redakciją atsiųstus klausimus, nemažai jų sulaukta iš salės bei tiesioginės transliacijos metu iš jos žiūrovų.
Debatų vaizdo įrašą galite pasižiūrėti „Facebooko“ paskyroje Santarvė.lt:
https://www.facebook.com/santarve/videos/1207130399453928/

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

49 Atsakymai į “Kandidatų debatai sulaukė didelio susidomėjimo”

 1. Aha parašė:

  Giedraitis sakai? Kokiu idijotu reikejo but tais laikais, jei nesugebet miesto valdyt? Reikia zmoniu kokiam skverui nugrebt, skambini i kokius kompresorius, reikia 50 snukiu – bus, reikia saligatvi pramest – bus, nes zmogiskieji resursai buvo neriboti ir nemokami. Isivaizduoju, jei koks Tenys paskambintu i koki uaba, jog reikia zolyna nugrebt, uabas Teny na…ui pasiustu. Pirmojo sekretoriaus pasiust niekas negalejo, va ir visi jo nuopelnai…..

 2. Buves deputatas ir teismo tarejas A.Nagys parašė:

  Senieji mazeikieciai prisimena tik is geros puses vieninteli miesto vadova Stanislova Giedraiti kuris tikrai rupinosi miesto gerove,tvarka buvo visur,net zekai is sodu 7 bendrabucio bijodavo nosi iskisti. Duodavo jis drausmes ir dabartinians seneliams scdemams,jie tada vadinosi tskp partieciai.Tik didele beda,kad jie ta tvarkos patrti pamirso dabar ju didziausias tikslas turtas , pasipinigavimas ir pazadai

 3. to Rinkimės parašė:

  Žinai, pavasari, eik tu … žibučių į pavenčius rinkti.

 4. shiusha parašė:

  kaip bebutu gaila, amzius ne rodiklis. jaunesni ateina dar izulesni, nesilaikydami jokio pagarbos kodekso, jokiu vertybiu. as tiesiog sakau, kad amzius ne rodiklis. o jeigu jaunesni nori nuversti vyresnius, tegul ta ir daro, jeigu patys turi pakankamai spekos. jeigu neturi, tai nereikia reikalauti, kad vyresnieji uzleistu pozicijas. pozicijas reikia patiems issikovoti, kad ir kaip nelengva butu tai pripazinti.

 5. Rinkimės parašė:

  Senelius gerbiu. Betgi mūsų sumokėtų mokesčių pinigais išlaikomi senelių namai Plinkšėse, o ne Laisvės 8. O ir tarybiniais laikais visi turėjome pasirinkimą, paklusti okupacinės valdžios nurodymams ar ne, stoti į partiją ir išduoti Lietuvos vertybes ar ne. O kai komunistai klūpi pirmose eilėse prie altoriaus ir dedasi Lietuvos patriotais, kai dar vakar glebėsčiavosi su Brežnevu – pasitikėjimo nekelia.

 6. To Rinkimės parašė:

  paskaičius Jūsų komentarą, reiktų ant laužo sudeginti visus istorijos vadovėlius,kad tie kuriems 6m. ir nepradėjo lankyti mokyklos apie praeitį nieko nesužinotų…Bet vis tiek istorijos nei mes ,nei Mažeikių pavasaris neperrašys.Gyvenom tokioje valstybėje ,ėjome į darbus,vykdėme kažkieno nurodymus ,nes nebuvo kito pasirinkimo.Ir pasižiūrėjus į p. Sungailos metus ir kai kuriuos kitus nelabai tikėtina,kad jie nebuvo spaliukais Lenino anukais ar pionieriais.Juo labiau Jūs turite savo tėvus ir senelius,kurie tikrai su vėliavom ėjo į demonstracijas.Tiesiog taip buvo ir nieko čia nebeištrinsi.Todėl reiktų šiek tiek pagarbos vyresniems.Jaunystė ir patirtis dar niekam nepakenkė. Būkit tolerantiškesni,juk turit tėvus ,senelius.Ar jie nemokė pagarbos .O dėl savivaldos ,tiesiog visi renkasi kas kaip mano,kodėl reikia nurodinėti kaip kam elgtis.Ar galvojate ,kad esate proto bokštas?

 7. Rinkimės parašė:

  Daugumos garbaus amžiau dabartinių tarybos narių ir kandidatų biografijose nutylimi biografijos faktai iki 1990 m. – iki nepriklausomybės atgavimo. Gėda dabartiniam rinkėjui prisipažinti kolūkinę patirtį, aktyvumą komunistų partijoje ar komjaunime? Kaip, pavyzdžiui, vieno ilgamečio rajono valdytojo: 1965–1966 m. LKJS Mažeikių rajono komiteto instruktorius, 1968–1977 m. skyriaus vedėjas, antrasis, pirmasis sekretorius. 1966–1968 m. Valstybinio radijo vietinių laidų organizatorius. 1977–1979 m. LKP Mažeikių rajono komiteto organizacinio skyriaus vedėjas, 1987–1988 m. antrasis sekretorius, 1989–1990 m. sekretorius. 1981–1987 m. Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos partinio komiteto sekretorius. Kokias idėja jie gali pasiūlyti? Ką naujo gali sukurti? O visi partiniuose sąrašuose pirmuose penketukuose ar dešimtukuose. Mano nuomone, tarybos nariu reikėtų rinkti kandidatus iki 40 metų. Tai pats darbingiausias žmogaus gyvenimo laikas. Tokie žmonės geba kurti, turi idėjų, turi noro dirbti. Ir kuo mažiau iš biudžeto išlaikomų tarybos narių. Jie priklausomi. Jiems gali nurodyti, įtakoti. Ką turime Mažeikiuose dabar? Nepratęskime to konvulsiško rajono pabaigos gyvenimo. Aš už nepartiniu. Už pavasarį. Mažeikių pavasarį.

 8. Rinkimės parašė:

  Kažkodėl savivaldos rinkimuose „valstiečius“ sieja su p. Karbauskiu. Juk puikiai žinote, kad Mažeikiuose yra ne taip. Mažeikiuose valstiečiai – asmeninė p. Rimanto Gramo, savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjo ir p. Apolinaro Stonkaus, savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo, partija. Mažeikiuose savarankiškų „valstiečių“ nėra – tai socdemų padalinys. Ar kuomet girdėjote, kad „valstiečiai“ būtų ką nors pasiūlę ar bent tarybos posėdžiuose pareiškę bent kokią nuomone? Aš negirdėjau, nors peržiūriu visus posėdžių įrašus. Ar ne už „ištikimybę“ socdemams“, turėdami vos dvi vietas taryboje, turi pakankamai svarbų – administracijos direktoriaus pavaduotojo postą? Arba Tvarka ir teisingumas, turėdami vos tris vietas – net vicemero ir administracijos direktoriaraus pavaduotojo? Ir abu pavaduotojai tokie „tylūs“, kad tikriausiai niekas apie juos net nesate girdėję… Socdemams patogu turėti dar penkis (ypač du „valstiečių“) visuomet besąlygiškai pritariančius balsus. Išvada: renkate „valstietį“ – išrenkate socdemą.

 9. ar parašė:

  nelaikas senienai trauktis,ar dar jie nepriėdė

 10. Atlieku tvarkymas parašė:

  Kodel kils kainos- pasidomekit: http://www.15min.lt Kieno kiseneje Jerubaiciu savartynas paskelbta 2019 01 22

 11. B. parašė:

  „Soceldemokratui“. Vistiek neklausai ir neperskaitai ką parašei. Rusija jau okupavo dalį Sakartvelo, Moldovos ir Ukrainos. Kas liečia Krymą, tai Rusija buvo pati pripažinusi Ukrainos sienų neliečiamybę ir pati šią sutartį sulaužė. Referendumas Kryme neteisėtas, todėl kad pagal tarptautinius įstatymus referendumą turėjo paskelbti Ukraina, o referendumo metu iš jos teritorijos privalėjo būti išvestos užsienio karinės pajėgos. „Tovariščiau“, nueikit šeštadienį į turgų, nusipirkit vištą ir jai aiškinkit, kaip į svetimos valstybės sudėtį sutikdami būti antrarūšiais žmonėmis,netekdami valstybingumo, „laisvanoriškai“ patenka tautos. Ji tikrai tuo patikės.

 12. kuku parašė:

  Visi socdemai sėdi prie kompų ir nelabai grabiai spaudo klaviatūrą, rašo komentarus, net fb, kuriuos jiems vaikai sukūrė, pradėjo reikštis ir garsiai pykti ant Rimkienės. Kaltinat ją šmeižtu, nepagarbiu elgesiu, o patys jai dar baisesnius epitetus lipdote, nei ji kai kuriems iš jūsų. Kai kurių biudžetinių įstaigų vadovai taip aktyviai įsitraukė į politiką, kad net savo tikrąjį darbą padėjo į šoną. Biudžetinių įstaigų vadovai privalo būti apolitiški, nes tokia veikla mano nuomone kertasi su demokratija.

 13. Jonis parašė:

  Zmones , o Jus neziurekit kas kokiai partijai priklauso , Mazeikiai gi kaip baznytkaimis visi viens kita pazysta arba bendri pazystami yra , kas is to kad ta kandidato partija lyg tai ir nieko o ju kandidatas visiskas …… negi uz toki balsuosit , balsuokit uz ZMOGU o ne uz partija

 14. Axa parašė:

  Kazkaip pranasystes pildosi.Vakar radijo laidoje kalbejo apie problemas teismuose ir prokuraturoje.Buvo kalbama apie Lietuvos valdymo skaudulius.Buvo uzsiminta apie ES lesu panaudojimo uzkulisius,apie butinybe ju patikra,minejo ypac klesticia korupcija savivaldybese.

 15. zinot parašė:

  Tik uz pona Maceviciu! Manau, Mazeikiams jis reikalingas! O socdemai ir koncervai- i politikos siukslyna!

 16. blokas nuo Tenio šutvės parašė:

  kaip čia yra… socialdemokratai vis juokiasi, kad Rimkienė visus blokuoja, bet kai juos pakritikuoji LSDP Mažeikių puslapy, ir pats lieki užblokuotas, o komentarai ištrinti. tai kas čia bijo kritikos? juokiasi puodas, kad katilas juodas? o pats Tenys nesikuria facebooko, nes nebespėtų blokuot nepasitenkinusių. atėjo laikas pokyčiams – labai gaila, kad merams nėra ribojamas kadencijų skaičius – po 8 metų „puikaus atitarnavimo“ gal jau laikas spręsti asmenines sveikatos problemas, o ne miesto. broniui kryžiui tas pats galioja.

 17. Soceldemokratas parašė:

  Parodikit nors vena sali kure rusai okupavo. Visos salys jungesi pre Rusijos savo noru nes supranta kur klesti teisibe. Krimas savo noru prisijunge nes ukrai vaikus valge. Kaip mes per soceldemokratu susirinkimus venbalsei kalbam Letuva be Rusijos prazus. Ir reike ismest visus is valdzos kure eina pres Rusija. Balsokime visi veningai uz gerbema Teny ir soceldemokratu partija.

 18. B. parašė:

  Socialdemokratui. Drauge – „tovariščiau“, išmokit gerbti lietuvių valstybinę kalbą ir išdėstykit savo nuomonę be rašybos klaidų. Gerbkit save ir kitą. Antra. Niekas Tamstai netrukdo išvykti į „klestinčią“ Rusija, kur pensijos ir atlyginimai yra dvigubai mažesni. Nesinori? Taip ir nė vienai padoriai valstybei nesinori turėti reikalų su valstybe, kuriai negalioja jokie tarptautiniai įstatymai ir netgi pačios pasirašytos sutartys.

 19. A.Nagys parašė:

  Vakar debatuose kilo triuksmas del bolseviko pavadinimo.Jauniesiems partijos nariams ju partijos istorija turbut tamsus miskas.Perskaitykite istoriko Algimanto Liekio knyga ,,Nenugaletoji Lietuva“ Pirmojo tomo 552 puslapyje rasite atsakyma.Vikipedijoje yra aiskus paaiskinimas:Bolsevikas (daugumos)socialdemokratu barbininku partijos narys.Jeigu dar neaisku pasidomekite partijos pavadinimo kaitos istorija.

 20. GAILA,KAD VALSTIEČIAI NEDALYVAUJA DEBATUOSE parašė:

  GAILA,KAD VALSTIEČIAI NEDALYVAUJA DEBATUOSE. Norėjosi paklausyti jų nuomonės…

 21. x parašė:

  Jie visi metų metais naudoja tą patį MAXIMOS verslo planą, t.y. menamai pasirūpins negalią turinčiais asmenimis. Jūs apskritai nesugebate šaligatvio nutiesti . Tai kaip Jūs nutiesite šaligatvį, kuris bus patogus ir negalią turintiems asmenims? Galimai paimsite pinigus kaip už pėsčiųjų tako nutiesimą, pritaikytą negalią turintiems asmenims , o tikrovėje liks dar sovietiniais laikais nutiestas šaligatvis.

 22. Soceldemokratas parašė:

  Mes mazeiku soceldemokratai ne isverskurei visi kiti parsidave amerikosams o mes sakem ir sakisim kad tik su Rusija musu lauke klestejimas. Venintele salis zemeje kurei dar rupi darbo zmogus ir balsodami uz gerbema Teny mes suartesim su Rusija o pres amerikosus nesiklaupsim.

 23. Nijole parašė:

  Vyko ginčai, kaip jie šiais metais nukas bulves, kokią naudos techiką joms nukasti, kur jas sandėliuos, kokias turi sutartis su prekybos centrais dėl jų realizavimo ir t.t., nors laukus jie yra užsėję rugiais arba palikę juos dirvonuoti… Koks skirtumas, ar facebook pagalba, ar pats Tenys asmeniškai atėjęs sutvarkys neveikiantį liftą per geležinkelį, svarbu , kad jis veiktų ir negestų , o asmenys, kurie pritarė tokio niekalo pirkimui, iš savo kišenės padengtų patirtus nuostolius.

 24. realybė parašė:

  Konservatoriai su rimkiene priešaky keturis metus taškėsi purvais norėdama sudoroti merą A.Tenį,bet nepagalvojo,kad atsiras rimtas kandidatas į merus V.Macevičius,kuris greičiausiai ir patrauks Rimkienei kilimėlį iš po kojų.Ko nebūna:planuoji,planuoji ir viskas sugriūna.

 25. realistas parašė:

  Kaip komentaruose jaučiasi dabartiniai socdemai, kurie be perstojo valdo Mažeikius 8 metus, ir kaip jie nenori paleisti vadelių…oi kaip nenori, nes po užgauliais komentarais slypi kažkas tai tokio, ko kitiems neverta žinoti, bet demokratija tuo ir graži, kad padeda „FAKTAMS“ atsiskleiti tikrąjį veidą.

 26. to socialdemokratas parašė:

  oj bebriune tu bebriune. :DDDDDDD Savo asmeninio lenino net pavardes neparasai teisingai. O kas cia rase, kad geriausia alternatyva zalieji, tai irgi atsipeikekit. Zalieji yra tie patys bebrai su naisiu genergubernatorium priesaky.

 27. jeigu parašė:

  nebalsuosit už Rimkienę,nuvilsit daug garbių žmonių, sudaužysit ne tik Rimkienės širdį…nes viename iš susitikimų su rinkėjais p.Rimkienė jau pažadėjo , kad vietoj p.Kryžiaus sėdės p.Auryla,o ligoninės direktorium pataps p.D.Ereminas .Nors šiaip lyg ir konkursas turėtų būti skelbiamas, bet ką ten, tas konkursas, tik formalumas matyt,juk kitaip nesimėtytų pažadais toks atsakingas žmogus kaip kandidatė į merus.

 28. Soceldemokratas parašė:

  Mes mazeiku soceldemokratai raginam balsoti uz gerbema mera Teny. Jis visada laikosi zodzo ir dotu pazadu visos gatves mazeikuose sutvarkitos beveik visi kemai isasvaltoti sukurta dauk nauju darbo vetu. Klastero mazeikems nereikejo nes ten butu isnaudojemi zmones o Tenis visus absaugojo no isnaudojimo. Kai vel ji isringsim jis nutes dviracu taka i palanga ir mazeikei bus kurortinis mestas. O rimkene ira bloga.

 29. Tomas parašė:

  Noriu pasidalinti nuomone apie TS. Aišku, lyderį mes žinome jau puikiai. Aštunti metai bando ,,prasispraust,, į bet kokį aukštą postą- tai seimas, tai mero krėslas. Paskutinius keturis metus dantis sukandus siūbavo mero kėdę- nepavydžiu dabartiniam merui, ko tik nebuvo ant jo supilta-jis buvo viskuom kaltas… Ale tas mat ŽEMAITIS kietas, atkentėjo. Ne taip kaip Sodų mokyklos direktorė neatlaikė. BET man neaišku kaip į tą kėdę pateko vistik konservatorius… va. Kitas postas buvo ligoninės direktoriaus kėdė. Iš pradžių jis buvo kažkam labai gal patrauklus, na atspėkim kam… taip, atspėjot . Vienas daktaras , puikus administratorius, tiek puikiai suadministravęs Mažeikių naftos pardavimą kažkaip dirbo Telšiuose, geriau būt Mažeikiuose, be abejo. Deja, avarija- pasitraukimas iš partijos. Ar nematote sąsajų… Gal. Bet žinau ,kad dar keliose šiltose, vietelėse taip pat ,,nutūpė,, kregždutės. Tai kas bus tada ,kai kregždės pasieks,,pagrindinį,, lizdą , pagalvokim.
  Aš tai balsuosiu už Gerbiamą Vidmantą Macevičių. Daug iš aplinkinių girdėjau, kad tai puikus didelės auditorijos administratorius, geras ekonomikos žinovas. Ir šiaip iškili ,drąsi asmenybė. Anais laikais jis suvaldė Naftos gamyklą, elektrinę, buvo patikėtos aukštos pareigos ne tik Mažeikių rajone bet ir LT mastu. Daug gerų atsiliepimų ir apie jo darbą kai dirbo miesto meru, sakė buvo įvedęs ,,kietą,, tvarką ne tik savivaldybėje, bet puikiai tvarkėsi visame Mažeikių rajone.

 30. Aha to B parašė:

  Sakai neitum uz jokius pinigus? Tu matyt nesupranti kokie pinigai ten sukasi? Va sugalvojo svietimo skyrius 2 klases Ventos progimnazijos rusyje irengti, rusys naudojamas rubinems, tad neapleistas. Uz poros pertvaru pamurijima, nutinkavima, lempuciu isvedziojima, be baldu – 100 000 euru!!!! Bugeniuose, uz tvartuko (naudojamo bendruomenes) nuspakliavima, stogo pakeitima, mansardos apsiltinima – 150 000 euru!!!! Laizuva……….. Spek kokia viena firma visus tuos „konkursus“ laimi? Ir tokiu projekteliu – devynios galybes…Ir as sventai isitikines, jog visi tie konkurseliai ir viesieji pirkimai vyksta skaidriai, nes musu savivaldybes – saziningiausios savivaldybes Visatoje.

 31. B. parašė:

  Niekaip nesuprantu vieno: kodėl jie visi taip braunasi prie valdžios? Atlyginimai tikrai ne per didžiausi, Mažeikiuose galima uždirbti daugiau ir ne vadovaujant, atsakomybė didelė, ūkis didelis, darbo daug ir dirbti reikės būti baramiems rinkėjų… Neičiau nė už kokius pinigus. O čia per galvas, per galvas, vos ne iki muštynių… Ale, žinokit, broliai ir seserys – turiu Jums ir gerų naujienų. Pasirodo iki 2020 metų galo Pavenčių gatvėje bus pastatytos trys (net trys) žiedinės sankryžos. Keiktis negalima, bet taip norisi…

 32. VISI ŠEIMOM parašė:

  VISI ŠEIMOM, ŠEIMOM mes braunamės prie lovio. Paskaičius kandidatų į savivaldą sąrašus net juokas nebeima: broliai, šogeriai, šeimos. Vyras vienoj partijoj, žmona kitoj.

 33. Gal Lietuva atsigaus viena karta parašė:

  Po 2019 rinkimų apsivalykim! NEI VIENO KONSERVATORIAUS, NEI VIENO SOCIALDEMOKRATO SAVIVALDOJE! ES PARLAMENTE! PREZIDENTUROJE! LIETUVA be konservatoriu, socialdemokratų klestės kaip klesti KAUNAS!!!

 34. BAISU parašė:

  kitaip mastantis bolsevikas,ir tokio mastymo zmogelis nori vadovauti rajonui,cia jau jokie balti apdarai nepades.

 35. Mažeikiškė parašė:

  Nustebino salėje esantys klausytojai. Dauguma susiję su dabartiniu meru darbo santykiais. Pagalvojau, o kodėl daugelio iš jų nematyti per Vasario 16-osios, Kovo 11-osios renginius. Jau nekalbu apie tai, kad retas iš jų pagerbia Sausio 13-osios aukas. Tai daro tik darbo metu…Išlenda iš savivaldybės pastato ir per gerą metrą pastovi, kad nesušaltų. Pasifotografuoja ir vėl atgal į šiltą vietelę…

 36. Gal Lietuva atsigaus viena karta parašė:

  Po 2019 rinkimu apsivalykim! NE VIENO KONSERVATORIAUS SAVIVALDOJE! ES PARLAMENTE! PREZIDENTUROJE! LIETUVA be konservatoriu klestes kaip klesti KAUNAS!!!

 37. Pagooglinkit parašė:

  Laisvame laikrastije perskaiciau straipsni ir nustebau jo pavadinimas; Landsbergis marksizmo-leninizmo profesorius, KBG agentas (Protėviai: Kryžiuočių ordino steigėjas… Gestapo, NKVD, KGB informatorius)

 38. Tautietis parašė:

  Pritariu Faktui Mazeikiai turi apsieiti be Landsbergu !Nereikia konservatoriu susivienijimo yra daug partiju yra is ko rinktis!

 39. Pritariu,,Faktas" parašė:

  manau,kad p. Rimkienė padarė pati sau meškos paslaugą. Atsivėrė visu savo ,,gražumu“ miesto gyventojams. Sėdint ir klausant jos užgauliojimų darėsi gėda už ją .Kaip gali žmogus suburti komandą ,jei nesugeba net debatuose normaliai bendrauti.Toks vaizdas ,kad ji nuo lenciūgo paleista.Gerai yra sakoma…nemesk purvo ant kito,gali jam ir nepataikyti,bet tavo rankos tikrai liks purvinos…Tas baltas aprėdas labai nesiderino prie jos purvinos kalbos…

 40. Rp parašė:

  Košmaras, nebenoriu eit į rinkimus. Klounai, o ne kandidatai. Grybą pjaun.. Ypač tie trys paskutiniai

 41. Faktas parašė:

  Šį vakarą buvau gyvas liudininkas kai ‘svajonių merė Rimkienė“pasidergė iš žmogaus,kuris uždavė jai nepatogų klausimą.Neturėdama argumentu jį viešai pavadino bolševiku.Esu pasišlykštėjęs tokia svajoklės arogancija ir kito asmens negerbimu. Tai buvo padaryta,kai salėje buvo daug jaunimo,o Rimkus nuoširdžiai plojo po tokių žmonos išsišokimų.Štai iš kur kilusios patyčios ogi nuo Mažeikių konservatorių galvos.Ir toks žmogus veržiasi vadovauti rajonui.Tokiai „asabai“ leisčiau vadovauti nebent vištoms.

 42. pastebėjimas parašė:

  Geriausia debatų „vinis“kai konservatorius Auryla debatų įkarštyje pradėjo Rimkienei nuo nugaros nurinkinėti plunksnas,nes facebook transliacijoje tai matosi tiesiogiai.Va čia tai tarnas ne tik bažnytėlėj,bet ir ant scenos.Kažkos fanatizmas įtikėjus savo įliuzijomis,kad tuoj tuoj patapsiu vicemeru.

 43. Tik vienintelė alternatyva parašė:

  Jei mes norim normaliai gyventi, tai į savivaldą daugiau jokiu būdu neberinkti nei konservatorių, nei socialdemokratų, nei darbiečių, nekalbant jau apie liberalus – tragedija. Konservatoriai pakaitom su socialdemokratais valdė virš 20 metų – tai matom kur mes esame atsidūrę, tikriausiai jau blogiau ir būt negali. Geriausiaa alternatyva – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 44. vardas privalomas parašė:

  Bijo į žmones išeiti. Atsiprašau už klaidą.

 45. vardas privalomas parašė:

  O tai ko valstiečiai nedrįso miestelėnams pasirodyti? Karbauskis nedavė leidimo? Žodžiu valstiečiams ir liberalams didelis minusas. Kokie jie kandidatai, jei bijo į žones išeiti.

 46. m parašė:

  tarp tu kandidatu yra ir mano susidomejima sukele zmones.nezinau ar jie bus isrinkti ar ne taciau pagalvojus,kad tokie aferistai pateks i valdzia nelinksma.o tokie zmones kurie turi savo imones ir samdo darbuotojus kuriems menesiais neismokami pinigai o bandant issireikalauti per darbo gincu komisija yra nepagrystai dergiami.kadangi jie ne valdzioj tai ir pavardziu neskelbsiu.taciau jeigu jie pateks tai netylesiu.

 47. aa parašė:

  O tai net nieks nenufilmavo?

 48. Puiku parašė:

  Šaunuolė Santarvė. Labai gerai kad organizavote debatus. Daugiau panašių renginių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto