Karantino reikalavimų laikosi ne visi

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai nuo karantino pradžios dėl jo reikalavimų pažeidimų (saviizoliacijos, kaukių dėvėjimo) iš viso nubaudė per 40 rajono gyventojų.

Šią savaitę buvo pradėta tik viena administracinė teisena. „Dažniausiai tokiais atvejais skiriame pusę minimalios administracinių nusižengimų kodekse numatytos baudos – 250 eurų“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Jis informavo: nors karantino reikalavimai švelnėja, policija ir toliau stebės situaciją, lankysis gyventojų pamėgtose vietose. Nesilaikančius karantino reikalavimų žmones pareigūnai įspės, o piktybinius pažeidėjus baus.
A. Bubliauskas ir Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai pastebi: daugelis mažeikiškių yra sąmoningi, suvokia, kad taisyklės – jų naudai. Jo vedėjas Nerijus Rapšys informavo, kad yra surašyti tik 2 administraciniai protokolai ir vienas nutarimas dėl saviizoliacijos taisyklių pažeidimo. Dar svarstomas nutarimas 4 asmenų atžvilgiu – dėl būriavimosi didesnėmis, nei leidžiama, žmonių grupėmis.
Skyriaus specialistai ateityje planuoja daugiau dėmesio skirti parduotuvėms, paslaugų įmonėms – sušvelninus karantino sąlygas verslui, jų veikla intensyvėja.

11 Atsakymų į “Karantino reikalavimų laikosi ne visi”

 1. Bosas parašė:

  250 Eur juokinga bauda, sukalčiau visiem po 1500 Eur už 2 kartą 3000 už 3 kartą 5000 eur tada dings visi mandrumai ir visi darys taip kaip reikia vsio….

 2. Ed parašė:

  Parodykit man nauja kodeksa kur bitu numatytos baudos parasyta juoda ant balto ???? Skirtu nuobauda paklausti paprasto klausimo kur naujas kodeksas, o ne per tv pasakyti seimunu zodziai kokias baudas skirti is oro. Taip jie rupinasi salies gyventojais panarsindami i skolas… kur turejo dalint kaukes jie skiria nuobaudas, kad sau algeles pasikeltu. Slykstu klausytis ir ziuret kaip LT zmones uz pavadeliu tampo kaip sunis… Kokio velnio is viso sveikas zmogus turi antsnuki nesiotis… Patys valdininkai interviu ir visa kita daro pasidedami kaukes i sona ir dar sako kad butina nesioti tai kur logika, durnina visus ir tiek

 3. GamtosMylėtoja parašė:

  Nereikia nė vaikų ir mokyklų – būriuojasi pagyvenusios bobulytės prie kalnų prūdų vidury baltos dienos po 6 – 8 , ir nors tu ką, nei kaukių, nei supratimo, nors nestovėtų ant tako , kur nei apeit, nei dviračiu apvažiuot, bent į šalį pasitrauktų :(

  1. Ramus parašė:

   Nepanikuok, neskūsk,.. ilgiau gyvensi…

  2. Anonimas parašė:

   Galėtų policija keletą kartų per diena prie kalnų parko pavaikščioti, kaip mat ir bobulyčių sumažetų ir pasirodytų, kad visos žino, kad kaukes reikia nešioti.

 4. parašė:

  >!!! kad tryda ir paranoja kimba tik idijotams.prie ko čia vaikai?

  1. Klm parašė:

   Vaikai gali buti viruso nesiotojai ir apie tai patys net nezinoti.

  2. Ramus parašė:

   Pritariu

 5. !!! parašė:

  Apsilankykite vakare prie Ventos progimnazijos. Pilnos aikštelės vaikų, puse jų be kaukių…

  1. Juk mazeikiuos ner ko bijot parašė:

   Juk neisi prie kitos mokyklos kur corons

   1. Anonimas parašė:

    Klaipėdos hospise irgi coronos nebuvo, kol nepradėjo tikrinti. Kiek užsikrėtusių žmonių gali būti Mažeikiuose, kol kas niekas nežino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto