Karatekoms mokyklos dar teks palaukti

Sporto taryboje buvo svarstyti mažeikiškių sporto klubams aktualūs klausimai. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Lietuvos karatė asociacija kreipėsi į Savivaldybę, prašydama Mažeikiuose įsteigti karatė mokyklą. Sporto taryba, svarsčiusi prašymą, konstatavo, kad tokia įstaiga būtų didelė našta rajono biudžetui.
Džiugesnė žinia – futbolo komandos „Atmosfera“ sportininkams. Nutarta, kad ji verta profesionalios komandos statuso – tai atvertų kelią didesniam finansavimui.
Iki šiol tokia yra tik krepšinio komanda „Mažeikiai“. 

Savivaldybė gavo prašymą iš Lietuvos karatė asociacijos prezidento Vidmanto Butnoriaus. Jis mano, kad mažeikiškiai vaikai verti galimybės savo gebėjimus ugdyti ne tik muzikos, choreografijos, dailės mokyklose, bet ir karatė mokykloje, todėl prašo Mažeikiuose įsteigti dar vieną biudžetinę įstaigą.
V. Butnorius tarybai paaiškino, kas paskatino tokius norus – šiais metais Brazilijoje vykusioje  olimpiadoje paskelbta, jog karatė šaka priimta į olimpinių sporto šakų šeimą.
Šiuo metu Mažeikiuose veikia keturi karatė klubai: „Vytis“, „Danas“, „Žemaitis“ ir „Kaminaris“.  Apytiksliais duomenimis, juos lanko per keturis šimtus vaikų.
V. Butnorius „Santarvei“ teigė: jeigu Mažeikiuose būtų karatė mokykla, galbūt ją norėtų lankyti ir vaikai iš kitų rajonų.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Karatekoms mokyklos dar teks palaukti”

  1. Vaikas parašė:

    Gaila…..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto