Karatistai suderino sportą ir pramogas

Latvijos mieste Jūrmaloje vyko atviras tarptautinis karatė turnyras „Jūrmala-2004“. Į jį susirinkę daugiau kaip 350 sportininkų iš Estijos, Lietuvos ir Latvijos buvo suskirstyti į 25-ias svorio kategorijas, penkias amžiaus grupes. Lietuvai atstovavę šalies karatė asociacijos sportininkai Deividas Gelžinis, Lukas Šalaševičius, Tadas Gecevičius, Matas Ungeitis, Arijus Nagrockis, Mindaugas Juozapavičius varžėsi 10 – 11 metų amžiaus sportininkų grupėje kata ir kovų rungtyse. Sėkmingiausiai ant tatamio kovojo Arijus Nagrockis: svorio kategorijoje iki 35 kilogramų kata rungtyje jis pelnė antrąją vietą, o kovų rungtyje pasidabino bronzos medaliu. Kovų rungtyje svorio kategorijoje iki 30 kg Deividas Gelžinis liko penktas.
Pasak karatė asociacijos prezidento Vidmanto Butnoriaus, patys sportininkai ir treneriai varžybomis liko patenkinti: nors aukštų vietų neužėmė, tačiau įgijo taip reikalingos tarptautinių kovų patirties.
Jau prasidėjo karatė varžybų sezonas: savaitgalį grupė mažeikiškių sportininkų išvyko į šotokan karatė pasaulio pirmenybes Rumunijos sostinėje Bukarešte, jaunesnieji kovotojai ruošiasi varžyboms Taline. Estijos sostinėje spalio 23-iąją vyks tarptautinis karatė turnyras „Taifu taurė“, kuriame dalyvaus ir asociacijos klubų sportininkai.