Kariai savanoriai surengė lauko pratybas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį savaitgalį rajono ir miesto gyventojai matė žygiuojančius kariškius – vyko eilinės karių savanorių kuopos pratybos.

});

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės Mažeikių 603-ios pėstininkų kuopos vadas Sigitas Adomauskas „Santarvei“ sakė: „Pratybos žmonių neturėtų stebinti – šiais metais tai jau trečios mūsų kuopos lauko pratybos. Per metus jų surengiame apie dešimt ar penkiolika. Dažniausiai jos trunka dvi savaitgalio dienas. Didesnių pratybų, kai dalyvauja daugiau karių savanorių pajėgų, Mažeikių rajone šiais metais nenumatyta. Teoriniai užsiėmimai vyksta mūsų būstinėje, o praktinius įgūdžius įsisaviname ir tobuliname lauko pratybų metu.“

Mažeikiškiai kariai savanoriai praėjusį savaitgalį, vieną dieną, lauko pratybas organizavo Užlieknės apylinkėse ir Jonaičių miške, jų metu buvo naudojamos karinės transporto priemonės, imitaciniai šaudmenys ir pirotechniniai užtaisai.

S. Adomauskas pabrėžė: žmonės neturėtų dėl to nuogąstauti, tokios pratybos vyks...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto