Karo kirvis – dėl pastato nuomos?

Prieš aštuoniolika metų Savivaldybė Sporto kompleksą išnuomojo viešajai įstaigai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybė ruošiasi nutraukti sutartį su viešąja įstaiga „Mažeikių naftos sporto klubas“ ir susigrąžinti prieš aštuoniolika metų išnuomotą, prie vandentiekio bokšto esantį Sporto kompleksą.
Kol kas neaišku, kaip bus panaudotas pastatas, – svarstomos įvairios versijos.  
Sutarties nutraukimą inicijavusi Sporto taryba aiškina, kad tokį sprendimą padiktavo tai, kad nuomininkas nevykdo sutarties sąlygų.
Pastatą nuomojančios įstaigos vadovas Petras Zakalskis su tokiais kaltinimais nesutinka ir prireikus ketina gintis teisme.  

2000 metais Savivaldybė, norėdama atsikratyti nuostolingo objekto, Sporto kompleksą pagal panaudos sutartį išnuomojo dvidešimčiai metų.
Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė „Santarvei“ paaiškino, kad pagal sutarties sąlygas ji gali būti nutraukta ir anksčiau – tik sutartį panorusi nutraukti pusė apie savo ketinimus kitai pusei turi pranešti ne vėliau kaip prieš šešis mėnesius.
„Mūsų skyrius gavo Sporto tarybos protokolinį išrašą, kad nuomininkas nevykdo sutarties ir kad sutartis bus nutraukta. Apie tai raštu informavome Mažeikių naftos sporto klubą. Sutartį galime nutraukti ir negavę jo sutikimo“, – procedūrą paaiškino vedėja.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Karo kirvis – dėl pastato nuomos?”

  1. ar turi sporto funkcionieriai idėjų parašė:

    Mero patarėjas-funkcionierius, jei mato šio pastato nuomininko neūkiškumą, savivaldybės turto neefektyvų naudojimą-vualia, šaunuolis. Bet ar turi sporto funkcionieriai idėjų kaip atgaivinti ,,nemelžiant „savivaldybės biudžeto ir nekeičiant pastato paskirties?Jei ne -,von laukan juos visus.Tada ir meras ,,stiprus“ ,kad tokius ,,sporto patarėjus „turi

  2. Senjoras parašė:

    Ponas Petras Zakalskis visai nemokejo vadovauti, nes prarado masinu aikstele, pakele mokescius, o taip pat ir sporto kompleksa, tai jau senai is jo reikejo atimti ta kompleksa, o laukti kol nugyvens visai !

  3. Brolis parašė:

    Laba diena , seniai reikėjo nutraukti sutartį , o ne laukti kol visai nugyvens

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto