Karštas vanduo daugiabučiuose pasirodys jau penktadienį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį pajutę, kad nebėra karšto vandens, miesto daugiabučių gyventojai pradėjo nerimauti, kas atsitiko ir kodėl apie tai nebuvo pranešta „Santarvėje“.
Bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ vadovai ramina – karštas vanduo savaitgalį jau bus.

Bendrovės „Mažeikių šilumos tinklai“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Raimundas Juškevičius teigė, kad mažeikiškiams nerimauti nebuvo ko: informacija apie tai, kad karšto vandens nebus nuo pirmadienio iki Joninių – birželio 23 dienos, buvo paskelbta kitame rajono laikraštyje, pačios bendrovės bei Savivaldybės interneto svetainėse.
„Kita vertus, mažeikiškiai jau turi priprasti, kad kiekvienais metais birželio mėnesį karšto vandens tiekimas laikinai nutraukiamas. Mes teisės aktais esame įpareigoti, kad kasmet turi vykti planinis vamzdynų patikrinimas. Kad nebūtų didelių nepatogumų, to nedarome žiemą“, – kalbėjo R. Juškevičius.
Jis informavo, kad penktadienį iki vakaro karšto vandens tiekimas bus atnaujintas beveik visuose daugiabučiuose namuose.
„Jau įvyko hidraulinis vamzdynų išbandymas, juose atsiradusias skylutes baigiame užtaisyti, katilinė darbui pasiruošusi, tad daugelyje daugiabučių namų karštą vandenį paleisime ir savaitgalį gyventojai turės karšto vandens“, – žadėjo direktoriaus pavaduotojas.

9 Atsakymai į “Karštas vanduo daugiabučiuose pasirodys jau penktadienį”

 1. lina parašė:

  pas mus jau yra sodu g.name-:)

 2. E.V. parašė:

  Porą kart per mėnesį pasiskaitau „Mažeikių šilumos tinklų“, „Butų ūkio“ puslapius. Todėl apie laikiną karšto vandens atjungimą nuo birželio 15-os iki 21-os žinojau iš anksto. Pirmadienį ryte patikrinau: nėra karšto vandens ir skaitiklį perdariau.

 3. saunuole parašė:

  protinga:)as ir taip pat darau :)

 4. aš protinga parašė:

  kai karštas vanduo išjungtas aš visada užsuku skaitiuką, kad per klaidą neatsukčiau karšto vandens. o šiaip palieti gyvatuką ir žinai.

 5. avinui parašė:

  avinas.jis ir Mazeikiuose avinas:)))

 6. ne avinui 11:04:45 parašė:

  Tai kaskart atsukant vandenį virtuvėje bėgti į vonią tikrinti gyvatuko? :))))))) Na pats labai jau „protingas“…

 7. apui parašė:

  avine,gyvatuka paciupinek ir zinosi ,kad ner karsto vandens.o ne vandeni leisk :PPP

 8. apas parašė:

  Man atrodo,kad čia vienas iš variantų kaip išpešti daugiau pinigų už šiltą vandenį jo nesant.Žmonės nežinodami įsijungia karštą vandenį,o ten bėga šaltas,dar palaukia ir po to tik išjungia.Per savaitę kelis kartus nežinodami junginėja,ir vis bėga šaltas vanduo vietoj karšto.Taip mes priversti mokėti papildomai ne tik už vandens pašildymą,bet ir už šaltą vandenį,kuris bėga vietoj karšto.

 9. o parašė:

  tai ko Santarveje nepaskelbe, kad karstas vanduo bus isjungtas? Visada paskelbdavo, o siemet- ne. Negi ponas Jurkus lesas taupyt pradejo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto