„Kauškučiui“ – Didysis festivalio prizas

Nuotrauka iš ansamblio archyvo

[nggallery id=370 template=caption]Choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Kauškutis“, vadovaujamo  Jolantos Tendienės, jaunių grupė  balandžio 27 – gegužės 1 dienomis dalyvavo Didžiajame tarptautiniame muzikos ir liaudiškų šokių festivalyje Serbijoje, Belgrado mieste. Festivalyje pasirodė 13 šokių grupių iš 10 šalių: Serbijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Ukrainos, Slovėnijos, Rusijos, Egipto, Etiopijos, Rumunijos ir „Kauškutis“ iš Lietuvos. 

„Kauškučio“ pasirodymas pelnė patį aukščiausią įvertinimą – laimėjo Didįjį festivalio prizą. Įvertinti ir šokėjams akompanavę liaudiškos kapelos muzikantai (vadovas Rimantas Mikalauskas) – jiems skirta 3-ioji vieta.
Ansamblio „Kauškutis“ jaunimo grupė (vadovė J. Tendienė) jau netrukus, gegužės 13–21 dienomis, išvyksta į Tarptautinį jaunimo festivalį Antalijoje, Turkijoje.

4 Atsakymai į “„Kauškučiui“ – Didysis festivalio prizas”

 1. dvasingumo ugdymas parašė:

  O muzikantams už Lietuvos ir Mažeikių vardo garsinimą, savivaldybė ne tik, kad duotų kokią premiją (tik neduok, Dieve, garbės raštą :)), bet dar ir nuėmė atlyginimą už nebūtas darbe dienas. Tai tik „mizerni“ muzikantėliai, o ne šaunuoliai sportininkai…

 2. Vitalijus K. parašė:

  Sveikinimai krikštaduktei Sofijai!!!

 3. Buvusi kauškutietė parašė:

  Sveikinimai!
  Kauškutis visada buvo ir yra pats šauniausias!

 4. mažeikietė parašė:

  Šaunuoliai vaikai, nuoširdžiausias AČIŪ vadovams, kad neskaičiuodami darbo valandų moko vaikus ne tik šokti, bet ugdo ir tautiškumą kurie šauniai garsina Lietuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto