„Kauškutis“ – absoliutus konkurso laureatas

Radviliškyje vykusiame konkursiniame festivalyje „Aguonėlė“ mažeikiškių „Kauškutį“ lydėjo sėkmė. Asmeninio archyvo nuotrauka

Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“ iš Radviliškyje vykusio 2016 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių ansamblių, šokio studijų konkursinio festivalio „Aguonėlė“ nacionalinio turo parsivežė absoliutaus laureato vardą, o už išraiškingiausiai atliktą šokį „Varnai“ bei už geriausią teminę programą „Mūsų medyje, paukščiai, čiulbėkit!“ pelnė I laipsnio diplomus.

Iškart į trečią turą

Liaudiškų šokių studijos „Kauškutis“ meno vadovė Jolanta Tendienė pasakojo, kad Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių ansamblių, šokio studijų konkursinis festivalis „Aguonėlė“ yra pats svarbiausias konkursas, skirtas vaikams ir jaunimui. Vyresnių ir suaugusiųjų šokėjų kategorijai yra skirti kiti konkursai.
„Aguonėlė“ organizuojama kas ketverius metus, konkursas vyksta trimis turais – rajoniniu, regioniniu ir nacionaliniu.
„Mes iš karto dalyvavome trečiajame ture, nes pagal nuostatus, vardus turintys kolektyvai rajoniniame ir regioniniame turuose dalyvauti nebeprivalo.
Į šį turą iš Mažeikių važiavome trimis autobusais – daugiau nei šimtas 8–18 metų vaikų ir jaunimo. Grįžome labai laimingi, nes buvome puikiai įvertinti“, – kalbėjo kolektyvo meno vadovė.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “„Kauškutis“ – absoliutus konkurso laureatas”

  1. Jurgita parašė:

    Laura, Lukai, matau jus! Su PERGALE!!!

  2. Mažeikiai parašė:

    Šaunuoliai vaikai ir jų vadovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto