Keisis ne tik atliekų vežėjas, bet ir rinkliava

„Mažeikių komunalinis ūkis“ atliekų surinkimą ir vežimą netrukus užleis konkursą laimėjusiai įmonei iš Vilniaus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ ruošiasi atleisti apie trečdalį darbuotojų, jiems jau įteikiami įspėjimo lapeliai. Darbuotojams, likusiems bendrovėje, atlyginimai gali nukentėti dėl sumažėjusių darbo krūvių.
Tokios permainos komunalininkų laukia, nes bendrovė savo pozicijas užleis naujam atliekų vežėjui  – konkursą laimėjusiai bendrovei iš sostinės. Mažeikių rajono savivaldybė su naujais paslaugos tiekėjais jau pasirašė sutartį.
Šios permainos mūsų rajone priartins ir dvinarės rinkliavos atsiradimą.   

UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ atliekų surinkimo ir vežimo į Jėrubaičių sąvartyną paslaugas mūsų rajone teikė 9 metus. Prieš porą metų sutartis su bendrove dėl šios paslaugos teikimo baigėsi ir buvo paskelbtas naujas konkursas. Įmonė buvo tarp penkių pretendentų, dalyvavusių šios paslaugos pirkimo konkurse.
Mažeikiškiams komunalininkams šis užsitęsęs konkursas buvo nesėkmingas. Jį laimėjo Vilniaus bendrovė „Ecoservise projektai“, turinti filialą Šiauliuose.
„Liūdna, labai liūdna. Nes pusę bendrovės pajamų gaudavome už šią paslaugą“, – situaciją „Santarvei“ trumpai komentavo bendrovės direktorius Andrius Noreika.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Keisis ne tik atliekų vežėjas, bet ir rinkliava”

 1. kas atsakys?? parašė:

  buvo konkursas ir laimėjo mažiausią vežimo kainą pasiūliusi bendrovė, tai mokesčiui didėti pagrindo neturėtų būti, bet sprendžiant iš visko greičiausiai brangzz!!! tad kažkas čia ne taip!?

 2. skamba intriguojančiai parašė:

  Dvinarė rinkliava

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Veikejai is sostines-nieko gero nesitikekime,reikes moketi ir vietiniams ir atejunams smaugliams

 4. skaitytoja parašė:

  kiek jau kartų rinkome ,kiek balsavome,o po rinkimų vėl tas pats…pasižiūrėkit po kelias kadencijas savivaldybėje sėdi tie patys veidai ant tų pačių kėdžių…kad ir administracijos direktorius jau turbūt 4 kadencijos nesikeičia. Niekaip nesusipranta ir senjorai palikti savo kabinetus ,o dirbančius biudžetinėse įstaigose krapšto lauk…galėtų ir savivaldybėje susiprasti,kad laikas pokyčiams.

 5. Mažeikiams reikia jaunų ,sąžiningų politikų parašė:

  Mažeikiams reikia jaunų ,sąžiningų žmonių , grįžusių iš užsienio arba gyvenančių Mažeikiuose, bet vis dar neapsisprendusių.Prašome kandidatuoti savivaldos rinkimuose. Mes jus palaikysime. O jūs priimsite geriausius mūsų miestui , bendruomenei sprendimus. Po to jus rinksime į LR Seimą.

 6. manau, parašė:

  greitai vel bus statoma degaline

 7. dar neemigravęs parašė:

  Rajono valdžios paslaugos mažėja,ES projektai neįgyvendinami,lėšos iškeliauja nežinia kur,mokesčiai auga,darbo vietų mažėja,didėja pažadai,investicijomis į rajoną niekas nesirūpina.Gal tada išviso reikėtu sumažinti kokia 80 procentų valdymo aparatą,panaikinti partijas,kurios besiriedamos tarpusavyje siurbia Lietuvos biudžetą,didina vergovę-keliaujame į vis blogėjančią nežinią.

 8. lolas parašė:

  Kiečiausia yra tai, kad rūšiuoja atliekas, duok dieve, koks 20 procentų gyventojų. O kaip minėjo mama, konteineriai ir taip pilni, nikas jų neištuština. Tai tik pagalvokime, kas būtų, jei atliekas rūšiuotų visi?

 9. mama parašė:

  o plastmases konteineriai perkrauti nuolat,nesuprantu tai kam mes rusiuojame atliekas?

 10. V.R. parašė:

  Vietoje svetimų vežėjų, protinga raj.valdžia komunalininkams padėtų įsigyti kokybiškų šiukšliavežių,išsaugant darbo vietas mieste.Ir pelnas su mokesčiais liktų rajone.O dabar ką ten ubagiškais transportais gali konkuruoti su sostine.Greitai Mažeikiai visišku kaimu virs.

 11. Nusivylęs mokesčiais parašė:

  O kaip pakels mokestį,juk mūsų senojo raugo valdžia tą tiktai ir moka padaryti.Matyti sukurpė naują planą.Jau ir taip velkamės Europos uodegos gale,žemiau kristi nėra kur.

 12. Ilona parašė:

  Gal dabar bus bent vasara atliekos normaliai isvezamos?Pinigus mokam,o vasara karta per menesi atvaziuoja masina.Antisanitarija visiska.Mokestis didyn,isvezimas retyn,ar tai normalu?

 13. Ojojoj parašė:

  Dar didesnis skurdas bus,Bedarbiu dar daugiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto