Kėlimo technikos nuoma: kokį keltuvo tipą rinktis?

Planuojate individualaus, komercinio ar kitos paskirties objekto statybinį projektą? O gal ketinate pradėti plataus profilio darbus savo kieme? Neabejotinai susidursite su sunkiasvorių medžiagų, detalių ar kitų daiktų perkėlimo problema. Būtent dėl šios priežasties jums aktuali keltuvų nuoma: šios įrangos dėka ne tik palengvinsite įvairius statybos darbus, bet ir užtikrinsite jų atlikimo kokybę.

Tiesa, svarbu žinoti, kad kėlimo įranga būna skirtingų tipų. Nežinote, kaip išsirinkti jums aktualiausią keltuvą? Parengėme trumpą atmintinę. 

Statybiniai keltuvai

Jeigu planuojate didelio masto statybų projektą, turbūt numanote, kad jums prireiks kokybiško statybinio keltuvo. Juk darbų metu tikrai teks transportuoti medžiagas, netgi žmones. Ir tai dar ne viskas: tinkamai pasirinktas keltuvas pagreitins statybų darbus, palengvins techninius procesus, netgi užtikrins žmonių saugumą. Būtinas atributas norint kokybės ir tikslumo!

Statybiniai keltuvai būna įvairių dydžių, su viena arba dviem platformomis. Jų keliamoji galia siekia net iki 2200 kg. Kaip pasirinkti tinkamiausią techniką būtent jums? Rekomenduojame pasikonsultuoti su įmonių, nuomojančių techniką, konsultantais. Jie tikrai padės nuspręsti, kokių statybinių keltuvų nuoma aktuali jūsų projektui.

Alkūniniai keltuvai

Planuojate dirbti prie nestandartinio dydžio projekto? Numanote, kad bus sunkiai pasiekiamų vietų? Jei taip, apsvarstykite galimybę išsinuomoti alkūninį keltuvą. Tokio tipo keltuvai itin mėgstami statybų sektoriuje dirbančių žmonių dėl savo išskirtinumo – ilgo alkūninio stiebo, kuris gali siekti net 40 m aukštį (kartais, net dar aukštesnį).

Ką svarbu žinoti? Alkūniniai keltuvai būna dviejų tipų: dyzeliniai ir akumuliatoriniai. Dyzeliniai rekomenduojami tiems žmonėms, kurie darbus planuoja dirbti lauke. Tuo tarpu akumuliatoriniai alkūniniai keltuvai puikiai pasitarnaus viduje: ši technika yra nepamainoma sunkiai pasiekiamose vietose.

Priekabos tipo keltuvai

Planuojate atlikti medžių genėjimo arba lauko dažymo darbus? Tokiu atveju, jums aktuali priekabos tipo keltuvų nuoma. Šio tipo keltuvai itin lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Taip pat jie lengvai įveikia įvairias kliūtis, todėl itin praverčia atliekant darbus savo kieme, aukštose vietose. 

Stiebiniai keltuvai

O gal ieškote keltuvo darbui patalpoje: biure, bibliotekoje, sandėlyje, parduotuvėje ar pan.? Tokiu atveju, kai prireikia pakylos, geriausias pagalbininkas yra būtent stiebinis akumuliatorinis keltuvas. Tai – mobilus įrenginys, pravartus tiems, kurie nori lankstumo ir manevringumo.

Beje, stiebinius keltuvus labai lengva transportuoti. Galbūt dėl šios priežasties jie yra itin populiarūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto