Kelininkai prašo policijos pagalbos

Kelio ženklus bei statinius niokoja ne tik eismo dalyviai, bet ir chuliganai. Dėl jų veiksmų kelininkai jau kreipėsi į policiją.

UŽKLIŪVA ŽENKLAI
Penktadienio vakarą Žemaitijos gatvėje kelio ženklą apgadino neatidus „Opel Omega“ vairuotojas. Prie dvidešimtojo namo Vidmantas Š. nepaliko saugaus atstumo iš šono ir kliudė bei apgadino kelio ženklą ir savo automobilį.
Šeštadienį rajono Policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ direktoriaus pareiškimų. Gegužės pabaigoje įmonės darbuotojai, atlikdami kelio Anulynai–Tirkšliai apžiūrą, aptiko, kad išdaužyti Balėnų autobusų stotelės langai. Birželio pabaigoje kelininkai, apžiūrėdami kelio Mažeikiai–Plungė–Tau–ragė būklę, pastebėjo, kad prie Tirkšlių autobusų stotelės pagrobti trys kelio ženklų skydai bei viena kelio ženklo vienstiebė metalinė atrama.
„Balėnuose esančios autobusų stotelės neremontuojame: tam nėra lėšų. Tuo tarpu vandalų nuniokotus kelio ženklus Tirkšliuose jau atstatėme, nes jie yra būtini“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių kelių tarnybos viršininkas Silvestras Micheenko.
NEBLAIVUS VAIRUOTOJAS
NUKIRTO MEDĮ
Savaitgalį neblaivus prie vairo buvo sulaikytas vienas vairuotojas, kitas girtas vairuotojas sekmadienio vakarą įvykdė avariją.
Draugystės gatvėje saugaus greičio nepasirinko nedraustu „VW Passat“ važiavęs Igoris B. Jo mašina tapo nevaldoma, ties penktuoju namu nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi bei nulaužė medį. Atvykę pareigūnai vairuotojui nustatė sunkų – 3,14 promilės – girtumą.
Sunkus (3,02 promilės) girtumas nustatytas ir vieninteliam praėjusį savaitgalį į pareigūnų rankas pakliuvusiam vairuotojui. Valentinas G. prie „VW Passat“ vairo buvo sulaikytas sodų bendrijoje „Kurmaičiai“ sekmadienio rytą.
„Pirmadienio rytą tikrinome, kaip savaitės pradžioje važinėja krovininio ir keleivinio transporto vairuotojai. Reido rezultatai – vienas neblaivus vairuotojas. UAB „Plungės lagūna“ priklausantis autobusiukas, kurį vairavo rietaviškis Zenonas P., buvo sustabdytas Skuodo gatvėje, ties buvusia prekybos baze. Jam nustatytas lengvas girtumas – 0,94 promilės, nuo vairavimo jis nušalintas“, – reido rezultatus apžvelgė rajono kelių policijos poskyrio specialistas Nerijus Gurauskas.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto