Kelio posūkyje – dar viena avarija

Avarijos priežastis – nesaugus greitis ir pavojingas posūkis. Autoriaus nuotrauka

Ketvirtadienio rytą avarija įvyko kelio Tirkšliai–Balėnos posūkyje. Nuo kelio nuvažiavo vilkikas, gabenęs popieriaus ir kartono atliekas.

Pirminiais policijos duomenimis, vilkiko vairuotojas kelio posūkyje nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė sunkiasvorės transporto priemonės ir vertėsi į griovį.
Avarijos metu žmonės nenukentėjo, tačiau prireiks pastangų, kad transporto priemonė būtų vėl pastatyta ant ratų.
Eismo statistika liudija, kad šis kelio posūkis yra pavojingas vairuotojams – metų pradžioje jame neišsiteko telšiškio vaikino vairuojamas „VW Golf“. Automobilis nuskriejo nuo kelio ir atsitrenkė į medžius, tada sužeistųjų taip pat išvengta. O štai už kelių dešimčių metrų nuo avarijos vietos dega žvakutės, primenančios liepos mėnesį įvykusią tragediją, kai motociklininkas, neišsukęs iš posūkio, išvažiavo į priešingo eismo juostą, susidūrė su automobiliu ir žuvo.

3 Atsakymai į “Kelio posūkyje – dar viena avarija”

  1. jo parašė:

    O gal smegenu vairuotojams?

  2. Asta parašė:

    Dar prieš šį posūkį iš abiejų pusių turėtų būti greičio ribojimo, didelio avaringumo įspėjamieji ženklai. Gal kas pasakysite kur kreiptis su tokiu pasiūlymu? Mums vietiniams jau skaudu žiūrėti kiek nelaimių šiame ruože nutinka.

  3. Pasiūlymas parašė:

    Tas kelias kažkoks velnio apsėstas: prie jo turėtų stovėti ženklai, įspėjantys apie didelį avaringumą, o dėl šventos ramybės reikia statyti kryžių, saugosiantį nuo nelaimių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto