KET pažeidėjo rekordas: beveik 30 tūkstančių litų baudų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono keliuose buvo nesaugu – du prie vairo sėdę neblaivūs vairuotojai sukėlė avarijas, dar du pridaryti didesnių bėdų sau ir kitiems nespėjo – buvo sulaikyti policijos pareigūnų. Vienas jų – neabejotinai baudų rekordininkas.

Neišsiteko žiedinėje sankryžoje

Pirmąją avariją, kurią sukėlė neblaivus vairuotojas, policijos pareigūnai užfiksavo kelyje Mažeikiai–Laižuva apie trečią valandą po pietų. Įkaušęs (1,6 promilės) 43-ejų metų kaimyninio Akmenės rajono Jučių kaimo gyventojas V. Ž, vairavęs automobilį „VW Polo“, nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio.
Pradedantysis vairuotojas (tik balandžio pradžioje sukaks dveji metai, kai yra įgijęs vairuotojo pažymėjimą) pasakojo tądien Mažeikiuose šventęs sesers gimtadienį, po to draugai jį truputį pavežę, o tada jau pats sėdo prie automobilio vairo. Kelyje lenkęs traktorių su dviem priekabomis, bet pamatęs iš priekio atvažiuojantį automobilį, todėl, kad nesusidurtų, pasukęs nuo kelio.
Apie septintą valandą vakaro pareigūnams pranešta, kad žiedinėje sankryžoje prie Sedos įvyko avarija: automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apgadino kelio šlaitą, o vairuotojas bando sprukti iš įvykio vietos. Kai atvyko policijos pareigūnai, jie aptiko tik išvažinėtą šlaitą.
Bėglio toli ieškoti nereikėjo – šalia esančioje degalinėje pastebėtas „Dodge“ automobilis su prakirstu ratu. Čia pat sulaikytas vairuotojas A. M., kuris prisipažino sprukęs dėl to, kad yra neblaivus ir neturi vairuotojo pažymėjimo. Po avarijos jam nustatytas 1,08 promilės girtumas.

Sulaikė apylinkės inspektorius

Apie dešimtą valandą ryto patrulių ekipažą, kuris turi alkoholio tikrintuvą, į kelio Reivyčiai–Leckava atkarpą iškvietė apylinkės įgaliotinis. Jis pranešė, kad sulaikė automobiliu „Ford Mondeo“ įtartinai važiuojantį vairuotoją. Pareigūno nuojauta neapvylė – 55-erių metų Tulnikių gyventojui R. J. nustatyta 2,03 promilės alkoholio.
Su keleiviu važiavęs tulnikiškis teigė vykęs į miestą apsipirkti.
Pusę devintos vakaro pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „VW Transporter“, kurį vairavo 31-erių metų G. J. Vyriškiui nustatytas 2,71 promilės girtumas, jis automobilį vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo.

Baudos skaičiuojamos tūkstančiais

Trečiadienio vakarą Lakštingalų gatvėje budėjusio policijos ekipažo dėmesį patraukė po kelią vinguriuojantis automobilis „Opel Astra“. Sustabdžius pareigūnai prie vairo pamatė jiems labai gerai pažįstamą 35-erių metų N. G. – vyriškis vos praėjusį penktadienį mieste spruko nuo policijos pareigūnų. Tik atvykus antram policijos ekipažui Geležinkelio gatvėje pavyko jo automobilį užblokuoti, o sulaikant vairuotoją policininkams teko panaudoti specialiąsias priemones. Bėgliui buvo nustatytas 2,22 promilės girtumas.
Šį kartą, dar neišnagrinėjus administracinės bylos už ankstesnį pažeidimą, jis vėl sėdo prie vairo neblaivus – nustatytas 1,95 promilės girtumas. Pareigūnams vyriškis teisinosi dirbęs garaže ir išvažiavęs tik išbandyti automobilio.
Patikrinus duomenų bazėje, nustatyta, jog kelių eismo taisyklių pažeidimas šiam mažeikiškiui ne naujiena. Į pareigūnų akiratį N. G. pakliūva jau nuo 2002 metų, kai už vairavimą neblaiviam pirmą kartą buvo baustas keturių tūkstančių litų bauda. Pareigūnai suskaičiavo, jog už kelių eismo taisyklių pažeidimus, dažniausiai už tai, kad vairavo neblaivus, jis baustas jau dvylika kartų, neskaitant dar dviejų pastarųjų nuobaudų. Iš viso stikliuko mėgėjui jau skirta daugiau kaip dvidešimt aštuoni tūkstančiai litų baudų.

4 Atsakymai į “KET pažeidėjo rekordas: beveik 30 tūkstančių litų baudų”

 1. LETS GET DRUNK EVERYBODY parašė:

  STRAIPSNIS. NA IR KAS? KALBOS KALBOS KALBOS, O NAUDA KOKIA TOKIOS BAUDŲ SISTEMOS? TURTUOLIAI SUMOKA BAUDAS, JIEMS TAI PROBLEMŲ NEKELIA, O VISA PAGRINDINĖ BAUDŽIAUNINKŲ ARMIJA KURIE SĖDA GIRTI VIETOJ TŪKSTANTINIŲ BAUDŲ PASĖDI DVI TRIS PARAS PO AREŠTU IR TOLIAU SAU DALYVAUJA EISME, UŽ JŲ IŠLAIKYMĄ DAR MES TURIM SUMOKĖTI! KAS ČIA? KAŽKOKIA SANATORIJA? NORINT TVARKOS REIKIA AREŠTUOTI AUTOMOBILĮ MINIMALIAI KOKIAM MĖNESIUI IR KOL NESUMOKĖS PASKIRTOS BAUDOS JO NEGRAŽINTI, JEI SKOLA NEGRAŽINAMA, AUTOMOBILĮ KONFISKUOTI, PARDUOTI AUKCIONE GAUTAS LĖŠAS SKIRTI POLICIJAI, KAD GALĖTŲ NORMALIAI FUNKCIONUOTI, O LIKUSIĄ SKOLĄ PATIKĖTI ANTSTOLIAMS, TEGUL DARBUOJASI. PAKARTOTINAI PRASIŽENGUS DVIGUBINTI BAUDĄ, NA O NUO TREČIO KARTO REIKTO BE SKRUPULŲ KONFISKUOTI AUTOMOBILĮ, NES JEI PER DU KARTUS NESUPRANTI, TAI REIKIA ARBA GYDYTIS ARBA VAIKŠČIOTI PĖSTUTE.

 2. asas parašė:

  Reikia ne baudu ir ne anstoliu nelinkekit zmonems tokiu baisybiu kaip anstoliai,maza kas skola atsiras ir paciam tada matysi kas per reikalai su jais ir busta atims ir sedesi akim issprogusiom galvodamas kas cia nutiko.o kaip zinot i skolas ikrist labai lengva.o tiems ereliukams neblaiviems pagreitinta tvarka tiesiai nuo vairo 30 paru aresto ir matytumet kaip aprimtu ir nesiblaskytu nespejes kaip pastarasis rekordininkas net issiblaivyti nespejes raliuoja.

 3. Tadas parašė:

  Tai, kad iš skolininko negalima surinkti baudų, kalta valstybė. Kodėl pas brolius nesumokėjęs baudos negali automobilio nei parduoti, nei pirkti, nei apdrausti, nei praeiti TA? Todėl ir baudų išieškomumas virš 90 proc. Kreipkitės į antstolius. Tegu varo iš namų. Kai būstas bus parduotas , bauda valstybei bus grąžinta.

 4. 1 parašė:

  kokia 1000 Paru reik tam rekordininkui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto