Kitais metais mažeikiškiams pigs tik vanduo?

Tikimasi, kad atpigęs vanduo bent šiek tiek palengvins mažeikiškių mokesčių naštą. Autorės nuotr.

Prieš Naujuosius mus pasiekia vis daugiau informacijos, dažniausiai kalbama apie tai, kas ir kiek brangs kitais metais. Bene skaudžiausiai vartotojams turėtų atsiliepti padidėjusios elektros ir šilumos energijos kainos.
Mažeikiškiai gali pasidžiaugti tik tuo, kad, brangstant šilumai, elektrai, suskystintoms dujoms, mažės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinės kainos.

Paskutinį lapkričio penktadienį posėdžiavusi Mažeikių rajono savivaldybės Taryba pritarė sumažintoms geriamojo vandens tiekimo ir buitinių nuotekų tvarkymo, o taip pat – paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinėms kainoms.
Šį sprendimo projektą pristatęs Mažeikių rajono savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa sakė, kad kainos mažėja apie tris procentus. Tačiau informavo, kad šiek tiek padidės abonentinis mokestis.
„Nepaisant to, mažeikiškiai, sunaudoję daugiau nei du kubus geriamojo vandens, pajus sumažėjusių kainų naudą. Įmonėms ir Savivaldybei, kuri moka už gana didelių viešųjų erdvių plotų nusausinimą, ypač svarbu, kad beveik 45 procentais mažėja paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos kaina“, – kalbėjo A. Žiulpa.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “Kitais metais mažeikiškiams pigs tik vanduo?”

 1. AS parašė:

  Ar zinot kiek dujos brangs ,o tai runcis

 2. Jakas parašė:

  Nuo verslininku uz pavirsines nuotekas nuimam mokesti beveik per puse ir perkeliam ant abonentinio mokescio guventojams. Varksai patems.

 3. Siga parašė:

  Nebent vos keliais centais pigs.

 4. Juons parašė:

  Eto pizdiec tovarisci negali but.

 5. DG parašė:

  Gyventojams kubas vandens atpigs 6 ct, bet abonentinis pabrangs 9 ct. TAd jei suvartojate 1m3, 3ct brangiau mokėsite, nei šiemet.

 6. Polcherijai parašė:

  Jei sunaudojate nedaug vandens, bendra kaina jums išaugs. Tad džiaugtis nėra ko.

 7. ei parašė:

  O tai ko abonentini mokesti keliat??? Atlyginimus pasididinsit???

 8. Polcherija parašė:

  Malonu girdėt,ačiu ir už tai,kainos kai mažėja,o ne didėja.Gerų švenčių Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto