Klaidžiojimai tarp kasų nesibaigia

„Tavo pastogės" administruojamų daugiabučių gyventojai šios bendrovės kasoje dar negali sumokėti įmokų už visas komunalines paslaugas. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Tavo pastogės“ administruojamų namų gyventojų vargai dėl atsiskaitymo už paslaugas nesibaigia. Negana to, kad jiems vis dar tenka „migruoti“ tarp kasų, pasipiktinimą ir sumaištį sukėlė naujas nesusipratimas, kilęs dėl gautų sąskaitų už kovo mėnesį.
Pasirodo, pinigų už butuose sunaudotą elektros energiją prašo ne tik „Tavo pastogė“, bet ir „Mažeikių butų ūkis“.
Gyventojai pasigedo informacijos, kodėl taip atsitiko ir į kurios įmonės kasą pinigus turi mokėti.

Gyventojai liko sutrikę

UAB „Tavo pastogė“ administruojamų daugiabučių namų gyventojai, norėdami susimokėti už teikiamas komunalines paslaugas, jau įprato varstyti dviejų įstaigų duris, nes „Tavo pastogės“ kasoje jie gali susimokėti tik įmokas į kaupimo fondą, už namo administravimą bei karšto vandens skaitiklių patikrą, o kitas įmokas jie turi nešti į UAB „Mažeikių butų ūkis“ kasą.
„Santarvė“ jau yra rašiusi, kad šie gyventojai yra tapę daugiabučius namus administruojančių įmonių konflikto įkaitais.
„Tavo pastogės“ administruojamų namų gyventojai, iš šios bendrovės gavę sąskaitą už kovo mėnesį teiktas paslaugas, apsidžiaugė joje išvydę eilutę, skirtą įrašyti duomenis už bute suvartotą elektros energiją.
„Pagalvojau, kad pagaliau ledai pajudėjo ir galbūt ateityje „Tavo pastogės“ kasoje galėsime sumokėti mokesčius už visas komunalines paslaugas, nes įkyrėjo tas vaikščiojimas į dvi kasas. Tačiau „Mažeikių butų ūkio“ sąskaita išmušė iš vėžių – ir joje buvo įrašyta ta pati eilutė. Tapome ne tik administruojančių įmonių konflikto, bet ir pašaipos objektais. Nes niekas nepaaiškino, ar čia kažkoks nesusipratimas ir kuriai įmonei iš tikrųjų reikia mokėti už elektrą“, – „Santarvės“ pagalbos prašė į redakciją paskambinusi moteris.
Ir toks skambutis buvo ne vienintelis.
„Sąskaitą iš „Tavo pastogės“ gavome kur kas vėliau negu iš „Mažeikių butų ūkio“, kai pastarosios kasoje jau buvau sumokėjęs už elektrą. Ar nepasiklys sumokėti pinigai, ar jie pasieks elektros tiekėją?“ – savo nerimu pasidalijo Kateiva prisistatęs vyras.

Konkuruojančiai įmonei rašys pretenziją

Tokia situacija papiktino ne tik „Tavo pastogės“ administruojamų daugiabučių gyventojus. Bendrovės direktorius Antanas Naujokas „Santarvei“ paaiškino, kad balandžio 3-iąją su AB „Lesto“ pasirašė paslaugų teikimo sutartį, kuria nustatyta, kad „Tavo pastogė“ pagal „Lesto“  duomenis pateikia sąskaitas savo administruojamų namų gyventojams ir ima įmokas.
„Tą sutartį vykdydami mes už kovo mėnesį teikdami sąskaitas gyventojams įkėlėme mokėjimus už elektros energiją. Mes elgiamės teisėtai. „Tavo pastogė“ yra vienintelis teisėtas asmuo, kuris gali teikti sąskaitas už elektros energiją“, – pabrėžė pašnekovas.
A. Naujokas „Mažeikių butų ūkiui“ už tai, kad sąskaitose ir „Tavo pastogės“ administruojamiems namams įrašė duomenis apie elektros energiją, ruošiasi rašyti pretenziją.

Plačiau apie tai skaitykite šeštadienio laikraštyje.

13 Atsakymų į “Klaidžiojimai tarp kasų nesibaigia”

 1. Nemokėkime parašė:

  Mūsų namas irgi gavo ,,dovanėlę“ – priedą tarp deklaruoto ir fakto. Lai špygą graužia – aš moku kiekvieną mėnesį tvarkingai pagal savo bute esančio skaitiklio parodymus , be to MOKU už skaitiklio patikrą (neseniai tikrino – pažeidimų nerado). Nei laiptinėje, nei rūsyje iš vamzdžio negeriu. Nemokėjau ir nemokėsiu už jokius valdžiagyvių išgalvotus ,,faktus“ …

 2. oler parašė:

  o kaip jus ziurite i tai kad admituras prideda sumoketi uz kaimynu nesumoketa karsta vandeni ir kiek tai tesis

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  MBU-po socdemu sparneliu

 4. EV'ui parašė:

  Normalūs žmonės susimoka internetu

 5. E.V. parašė:

  Kur reikia kreiptis, kad dirbtų visos kasos? Ateini mokėti į Draugystės gatvėje esančias kasas – lauko durys neužsidaro kokia eilė. Amžinai viena kasa nedirba. Ateik ryte, per pietus ar vakare – visą laiką tas pats.

 6. to klausimas parašė:

  Tai, kad nuo tavęs smirda gerokai daugiau :-).

 7. klausimas parašė:

  Tai ką veikia nutukę savivaldybėje smirdintys pyderastai?

 8. to Www. parašė:

  Kur nori ten ir mokėk. Juk pinigai vistiek atitenka „Lesto“. Tiek butų ūkis, tiek pastogė yra tik tarpininkai (tarsi bankai) surenkantys pinigus iš gyventojų ir pervedantys juos paslaugos tiekėjui.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  As tai mokesiu mbu.

 10. www parašė:

  gal kas zino kaip prideti magneta prie skaitliuko kad vanduo nesisuktu?

 11. Www. parašė:

  Tai kur uz kovo men.moketi pastogeje ar mbu uz elektra?

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  eilinis pastoges darbuotoju aplaidumas, jei butu pasirase ta sutarti su lesto butu visi mazeikiai nuskambeje. ar nebus taip kaip ir su pinigu rinkimu kad jam matai nereikia licenzijos jiems rinkti. klaunai nebezinodami ko griebtis zurnalistus kviecias i pagalba.

 13. Pagaliau parašė:

  užtrūko MBŪ karvutė?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto