Klubo nariai – tarp nugalėtojų

„Mažeikių taurės“ laimėtojai Irena Baužė ir Arūnas Čiplys. Nuotrauka iš klubo archyvo

Paskutiniąsias pavasario sezono varžybas surengė Mažeikių DARTS sporto klubas.

Į „Mažeikių taurės“ varžybas susirinko 43 vyrai ir 14 moterų ne tik iš Lietuvos, bet ir sportininkai iš Priekulės, kurie yra Mažeikių DARTS klubo nariai.
Abiejuose pagrindiniuose finaluose žaidė mūsų rajono klubo nariai. Moterų grupėje triumfavo Irena Baužė, kuri rezultatu 4:0 sutriuškino jonavietę Renatą Vaikutienę, nors pogrupio varžybose šiai sportininkei buvo nusileidusi.
Vyrų finale susitiko du stipriausi šalies smiginio meistrai – mažeikiškis Arūnas Čiplys ir kaunietis Darius Labanauskas. Pirmąjį legą laimėjo mažeikiškis, tačiau po to tris kartus laimėjo kaunietis. Arūnas nepasidavė, sužaidė užtikrintai ir susitikimą laimėjo rezultatu 5:3.
Trečiąją vietą iškovojo praėjusių metų turnyro nugalėtojas latvis Madars Razma, devintas liko mažeikiškis Aleksandras Stankevičius.
Šiomis varžybomis baigėsi pavasario sezonas. Rugpjūtį Arūnas Čiplys planuoja vykti į Belgijos atvirąjį čempionatą, po to mažeikiškiai dalyvaus varžybose Latvijoje bei Baltijos taurės turnyre Estijoje, rudenį laukia atviri Baltijos šalių čempionatai bei Lietuvos uždarosios pirmenybės.