Kodėl svarbu valyti minkštus baldus?

Kiekvienas namuose turime sofą, kampinę sofą ar sofą-lovą, ant kurios gali patogiai įsitaisyti visa šeima. Kai kurie taip pat turi fotelius ar kėdes – tiek valgomajame, tiek svetainėje jie puikiai suderina naudingumą ir dekoratyvumą. Tačiau, norint džiaugtis šiais baldais daugelį metų ir kartu išlaikyti jų gražią išvaizdą, būtina juos reguliariai valyti.

Baldų valymas – kas tai yra?

Baldų apmušalų valymas – tai iš tikrųjų keletas skirtingų veiksmų, kuriais siekiama kruopščiai išvalyti baldo apmušalus. Sofa, sofa, fotelis ar pufas apdorojami atitinkamais preparatais, kurie sugeria net giliai įsisenėjusius nešvarumus. Labai svarbu pasirinkti priemones – ne kiekvieną audinį galima išvalyti pasirinkta priemone, o neatsargus priemonės naudojimas gali padaryti daugiau žalos nei naudos.

Veiksmingas ir kruopštus valymas

Pagrindinis ir svarbiausias minkštų baldų valymo privalumas yra kruopštus baldų apmušalų valymas net nuo giliai įsisenėjusių nešvarumų. Įprasti baldų valymo būdai apsiriboja tik dulkių nuvalymu, galimai perbraukimu dulkių siurbliu per paviršių su šepetėliu. Kiek veiksmingas šis procesas? Vargu – mes nuvalome tik paviršinius nešvarumus, o iš tikrųjų įsisenėjusius nešvarumus papildomai įtriname į medžiagą. Tai tarsi plauti galvą šampūnu ir tikėtis, kad po nugarą, pilvą ir pečius tekančios putos kruopščiai išplaus jūsų kūną. Sistemingas specialus siurbimas plaunant veiksmingai išvalo net giliausius audinio sluoksnius.

Ilgesnis audinio tarnavimo laikas

Reguliariai naudojant bet kokį daiktą – keptuvę ar automobilį – jie dėvisi. Ne kitaip yra ir su baldų apmušalais, kurie laikui bėgant praranda spalvą, deformuojasi ir tampa nemalonūs liesti. Apleisti ir netiksliai išvalyti apmušalai dėvisi daug greičiau ir jau po kelerių metų atrodo mažų mažiausiai negražiai. Reguliariai plaunant ir valant baldų apmušalus užtikrinama, kad nešvarumai netaps sofos dalimi, todėl medžiaga nesideformuos, nepraras spalvos.

Antialerginiai sprendimai

Kiekvienas alergiškas žmogus žino, kaip sunku tam tikrose situacijose nustatyti alergenų šaltinius. Tai ypač jaučia tie, kurie yra alergiški dulkių erkutėms, dulkėms, pelėsiams ir medžių bei žolės žiedadulkėms. Visus šiuos alergenus galite patirti iš sofos, fotelio ar kėdės, kurie nebuvo reguliariai skalbiami, apmušalų. Taigi, kaip nesunku atspėti, sistemingas baldų apmušalų valymas ir plovimas turi antialerginį poveikį. Skalbimo procese naudojamos cheminės medžiagos ne tik sugeria nešvarumus, „ištraukdamos“ juos iš giliųjų medžiagos dalių, bet ir pašalina alergenus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto