Kodėl verta rinktis veganiškas plaukų priežiūros priemones?

Turbūt visi esame girdėję apie veganizmą – mitybą, kurioje atsisakoma visų gyvulinės kilmės produktų, tokių kaip mėsa, žuvis, pieno produktai ir kiaušiniai. Kadangi veganizmas vis populiarėja, parduotuvių lentynose galime pamatyti ne tik gyvulinės kilmės maisto alternatyvų, pavyzdžiui, sojų pieno, bet ir veganiškos kosmetikos bei kūno ir plaukų priežiūros priemonių.

Tačiau ar žinote, kas yra veganiškos plaukų priežiūros priemonės? Paprastai tariant, veganiškose plaukų priežiūros priemonėse visiškai nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Jos taip pat turi etiketes cruelty-free, o tai reiškia, kad gaminys nebuvo bandytas su gyvūnais bet kokiame kūrimo ir gamybos proceso etape.

Nors dauguma plaukų priežiūros prekių ženklų pradėjo naudoti daug natūralesnes formules, daugelis vis dar įtraukia gyvūninės kilmės ingredientus į savo gamybą. Populiarūs gyvūninės kilmės ingredientai yra biotinas, keratinas, kolagenas ir glicerinas. Nors jie iš tiesų yra naudingi plaukams, tai nereiškia, kad plaukų priežiūros priemonės be jų yra prastesnės – pavyzdžiui, puikus kokybiško veganiško plaukų priežiūros produkto pavyzdys yra MARIA NILA šampūnas.

Veganiškų plaukų priežiūros priemonių privalumai

Be naudos gyvūnams ir aplinkai, veganiškos plaukų priežiūros priemonės yra naudingos ir jūsų plaukams. Norėdami jų įsigyti, ieškokite etiketės „vegan” arba patikrinkite prekės ženklą internete. O štai top 3 veganiškų plaukų priežiūros priemonių privalumai:

  • Veganiškų priemonių sudėtyje nėra dirbtinių cheminių medžiagų. Įprastuose šampūnuose gausu sintetinių cheminių medžiagų ir ingredientų, kurie nėra draugiški aplinkai ir gali pakenkti odai, plaukams, akims ir plaučiams. Tokių cheminių medžiagų pavyzdys yra SLS, kuris gali išsausinti plaukų folikulus ir sukelti galvos odos problemas;
  • Rinkdamiesi veganišką produkciją, jūs sumažinate anglies pėdsaką. Daugelis veganiškų produktų yra pagaminti biologiškai skaidomu ir aplinkai nekenksmingu būdu. Jie taip pat dažniausiai būna perdirbtose pakuotėse;
  • Veganiškose priemonėse yra daugiau maitinančių ir natūralių ingredientų. Paprastai veganiškos priemonės yra švelnesnės ir sveikesnės plaukams, nes juose yra natūralių, maitinančių, augalinės kilmės ingredientų, tokių kaip kokosų aliejus, sojos baltymai ir simondsijų aliejus. Dėl šių ingredientų plaukai tampa žvilgantys, sveikesni ir greičiau auga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto