KOKIOS DUOMENŲ TALPYKLOS YRA PATOGESNĖS?

Nuotr. iš pexels.com

Šiuolaikinės informacinės technologijos leidžia mums ne tik prieiti prie daugybės informacinių šaltinių, bet ir patiems ją kaupti neapsakomai dideliais kiekiais. Patogiausios informacijos saugyklos – tai USB laikmenos ir kortelės formos skaitmeninės laikmenos.

Kokie yra USB rakto laikmenos pajėgumai?

USB raktai giriami už tai, kad jie dėl savo kompaktiškumo yra labai patogūs naudoti. Juos galima rinktis pagal išorinį dydį, formą, rūšį ir tai, kiek atminties jie gali sutalpinti. Mažesnės talpos USB rakto užtenka dokumentams saugoti.

Tačiau jei reikia šioje laikmenoje laikyti filmus, nuotraukų albumus, muzikos įrašus, tada reikia įsigyti 16GB ir didesnės talpos USB atmintinę. Jei turite įsigiję USB rakto laikmeną, kurios talpa siekia nuo 32 iki 64GB, tada joje galite laikyti serialus ir šiaip filmus, užsiimti nuotraukų redagavimu.

Kada yra naudojamos kortelės formos skaitmeninių duomenų laikmenos ir kuo jos pasižymi?

Kortelės formos skaitmeninių duomenų laikmenos (Secure Digital Card) yra skirtos kaupti ir perkelti informaciją kompiuteriuose, planšetėse, mobiliuosiuose telefonuose, skaitmeniniuose fotoaparatuose ir muzikos grotuvuose.

SD kortelės padidina išmaniųjų įrenginių atminties talpą ir garantuoja, kad jose užteks vietos visoms jus dominančioms programoms, žaidimams, fotografijoms video ir audio byloms. Aišku, prieš įsigyjant tokią kortelę pirmiausiai reikia išsiaiškinti savo poreikius ir kokia yra jos talpa bei sparta.

Kaip naudotis SD kortelėmis ir kiek laiko viena kortelė gali ištarnauti?

Naudotis SD kortelėmis labai paprasta. Vos įstačius ją ir jai skirtą lizdą, kortelė iš karto įsijungia į sistemą. Jos dėka prasiplečia išmanaus telefono, planšetė ar kito kurio nors kito panašios paskirties įrenginio talpa. Svarbu, kad ši kortelė savo techniniais parametrais atitiktų jūsų informacijos kaupimo poreikius.

Kiek yra žinoma, atminties kortelė vidutiniškai gali atlaikyti iki šimto tūkstančių duomenų įrašymo ir ištrynimo ciklų, tačiau kartais jų skaičius gali būti ir dešimteriopai didesnis. Ir tai nutinka todėl, kad naujausiose šios paskirties kortelės yra taikoma speciali apsauga, kuri garantuoja ilgesnį laikmenos tarnavimo laiką. Todėl tokioms kortelėms gamintojai duoda net iki trisdešimties metų trukmės garantiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto