Kokius planus įgyvendinsite artimiausiu metu?

Rinkos tyrimų kompanija TNS LT atliko pirkimo ir vartojimo įpročių tyrimą. Tyrimo rezultatai parodė, kad svarbiausi apklaustų šeimų tikslai per ateinančius dvejus metus yra gyvenamojo būsto remontas, sveikatos stiprinimas ar su ja susijusių problemų sprendimas bei savo ar vaikų išsilavinimas. 16 proc. apklaustųjų teigė jokių tikslų neturintys.
Mažeikiškių teiravomės apie svarbiausius jų planus ir ketinimus.

Algirdas ANUŽIS. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Algirdas ANUŽIS, tatuiruočių meistras:

– Esu didelis švaistūnas, todėl pataupyti tikrai vertėtų. Turiu mėgstamą darbą ir neketinu jo keisti bent dešimt metų. Nei būsto, nei vaikų neturiu, o dėl sveikatos, sakyčiau, kad nors ir jaunas esu, bet nieko negali žinoti…
Patinka keliauti, ir kaip tik dabar išvažiuoju į užsienį. Išsilavinimą turiu ir neketinu dar kažko mokytis. Taip pat neplanuoju pirkti ir naujo automobilio.

 

 

 

 

Algimantas VAITKEVIČIUS. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Algimantas VAITKEVIČIUS, bitininkas:

– Savaime suprantama, kad reikia taupyti. Mano artimiausiuose planuose yra susiremontuoti būstą. O gal su laiku jį ir pakeisti. Vaikai mano jau išauginti, bereikia truputį padėti anūkėlei. Turiu ir apynaujį automobilį.
Be galo patinka keliauti, ypač – kelionės po Lietuvą.

 

 

 

 

 

Aldona PRANCIULIENĖ. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Aldona PRANCIULIENĖ, virėja:

– Tikrai turiu kur investuoti, nes statomės namus. Vaikai mano užauginti, bet vis tiek norisi padėti ir jiems. Man patinka virėjos darbas, jaučiu turinti pašaukimą. Pakeliauti mėgstame, nors ir po Lietuvą.
Dar turiu svajonę išmokti groti akordeonu, persikelti į naują namą. Kad tik viskam sveikatos užtektų…

 

 

 

 

 

Virginija MAČIENĖ. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Virginija MAČIENĖ, archyvarė:

–  Nors ir būstą, ir automobilį turiu, sakyčiau, kad man pinigų taupymas yra gana aktualus, nes turiu studentui padėti. O šiaip manau, kad kaip ir daugumai, svarbu investuoti į sveikatą. Mano darbas yra laikinas, tenka dažnai keisti darbo vietas. Vis dėlto man labai patinka manoji specialybė ir neketinu šio darbo atsisakyti.
Patinka keliauti, todėl už keleto mėnesių planuoju kelionę.

 

 

 

 

Rasa. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Rasa, administratorė, pavardės nesakė:

– Neatmetu tokio dalyko, kaip lėšų taupymas. Manau, kad tai neišvengiama. Vienas svarbiausių mano tikslų būtų – pakeisti darbą. Kitas – susiremontuoti būstą.
Sodybą jau turiu, o dėl sveikatos, tikiuosi, kad per artimiausius dvejus metus jos taisyti nereikės.

 

 

 

 

 

Andrius VAINAUSKAS. Vikos MIEČIUVIENĖS nuotr.

Andrius VAINAUSKAS, vyr. pardavėjas:

– Didelių planų neturiu, tačiau žinau, kad privalau taupyti lėšas ateičiai. Vienas iš didesnių planų – norėčiau pasidaryti būsto kosmetinį remontą.
Darbo neketinu keisti. Taip pat neketinu ir toliau mokytis. Manau, kad šiandien man pakanka tokio išsilavinimo, kokį turiu. Kadangi namuose – mažas vaikas, tai neturiu planų ir kur nors keliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto