Komedija TOBULOS ŽMONOS su puikiai žinomais aktoriais – MAŽEIKIUOSE

Į Mažeikių kultūros centrą kovo 25 d., šeštadienį, 18 val., atvyksta naujausia AKTORIŲ teatro komedija TOBULOS ŽMONOS apie dvi tobulas žmonas ir vieną netobulą vyrą, kuris tarp jų pasiklydo. Ji (aktorė Vitalija Mockevičiūtė) ir Jis (aktorius Andrius Bialobžeskis) nugyveno daugybę metų tobuloje santuokoje ir, regis, viskas buvo gerai, bet santuoką ėmė griauti rutina. Tas pats darbas, tie patys namai, tokios pačios vakarienės, tokie patys pusryčiai, tie patys pokalbiai per tiek metų tapo pilki ir nuobodūs.

Ir, turbūt žinote, kuomet santuoka tampa nuobodi, vyras pradeda dairytis aplinkui ir dairydamasis pamato KITĄ (Neringa Varnelytė), kuri yra TOBULA. Ji graži, šmaikšti, įdomi ir nenusibostanti, tik gal ne tokia šeimyniška.

Po virtinės juokingų situacijų ir neįtikėtinų nesusipratimų, bėgiojant nuo vienos pas kitą, nuo sotaus, bet nuobodaus šeimyniškumo iki aistringo, bet alkano naujo gyvenimo,  jis turi apsispręsti, nes padėtis tampa ne tik juokinga, bet jau ir nevaldoma.

Spektaklis prasideda nuo iškilmingos vakarienės trise: Jis, Jo buvusi tobula Žmona, ir Kita, kuri yra jo dabartinė tobula Žmona. Per šią iškilmingą vakarienę bus išsiaiškinti visi santykiai, išsakyti visi priekaištai, prisimintos visos praeities laimės akimirkos. Kaip baigsis ši iškilminga dviejų TOBULŲ žmonų ir vieno netobulo VYRO vakarienė, mes Jums neatskleisime. Jūs būtinai turite į ją patekti ir viską pamatyti patys. Spektaklio režisierius – Ričardas Vitkaitis, scenografijos ir kostiumų dailininkė – Eglė Krasnovė. Trukmė – 1 val. 20 min.

Bilietus galite įsigyti TICKETMARKET.LT arba Mažeikių kultūros centro kasoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto