Komisija aiškinasi, kaip vietoje bažnyčios pastatų atsirado plovykla

Autorės nuotraukoje: Antikorupcijos komisija pateiktuose dokumentuose atsakymus rado ne į visus klausimus.

Savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijai dar kartą teks rinktis į posėdį, norint atsakyti į klausimą, ar ji įžvelgia korupcijos apraiškų, kad vietoje religinių bendruomenių pastatų atsirado plovykla.

2004 metais pagal panaudos sutartį, tai yra neatlygtinai, Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijai buvo išnuomotas 21 aro valstybinės žemės sklypas Sedos gatvėje. Po kurio laiko jis perėjo privačiai bendrovei ir šiuo metu jame stovi automobilių savitarnos plovykla.
Dokumentai byloja, kad 25 metams išnuomoto žemės sklypo naudojimo pobūdis – religinių bendruomenių pastatų statyba.
Į Antikorupcijos komisiją kreipęsis mažeikiškis Virginijus Sungaila paprašė išsiaiškinti, ar sklypo perleidimo veiksmuose nėra korupcijos požymių.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Komisija aiškinasi, kaip vietoje bažnyčios pastatų atsirado plovykla”

 1. M parašė:

  Pinigų turi ką nori tą darai oO

 2. Vija parašė:

  Kažkodėl visi mato tik senamiesčio banyčios „griekus“, nors finansiškai valdžia jos neremia. O va naujosios bažnyčios neužtinka ir visaip finansiškai remia, apmoka už šilumą net. Šiai bažnyčiai irgi buvo skirtas sklypas, bet…atsirado Rimi. Ir niekam neužkliuva

 3. Nu jo parašė:

  Pasirodo sklypas „gali vaikščioti“ nuo vieno panaudos gavėjo – Bažnyčios pas kitą – privačią bendrovę. Tai tada gaunasi, jei yra sudaryta panauda ir teisė pagal šią sutartį perėjo privatininkui, tai jis tuo valstybės sklypu (jo dalimi) naudojasi neatlygintinai, t. y. nemoka nuomos mokesčio, nes panauda yra neatlygintinė. tas sklypo pasivaikščiojimas be Tarybos ar Savivaldybės administracijos vadovų žinios ir suderinimo/eidiimo neįmanomas, nes turėjo būti padarytos atitinkami su Bažnyčia sudarytos panaudos sutarties pakeitimai (sumažinta sklypo dalis) + sudaryta nauja panaudos sutartis su privačia bendrove. Faktas yra tai, kad ši sutartis yra sudaryta, nes plovyklų statybai reikėjo pateikti žemės sklypo naudojimą patvirtinančius dokumentus. Todėl, akivaizdu, jog viskas daryta su tuometinės Savivaldybės administracijos vadovų ar tarybos žinia, todėl žinant kas eilę metų vadovauja Mažeikiams, ši Antikorupcinė komisija tik paposėdžiaus ir daugiau nieko.

 4. Juk parašė:

  Zenuona aiksteles vietoj irgi baznycia turejo stovet tik kazko ji pasislynka i kita vieta eh tie mazeikiai rykliu ir seihu krastas.

 5. Jonis parašė:

  Kaip kaip ogi galvojo kad zmones pries pamaldas nores griekus nuplaut , nejo zmones plautis grieku tai negi stoves toks daiktas dykai ,pradejo masinas plaut

 6. Rhs parašė:

  Nu va dabar pamatė o gal kažkam nepatinka…pažiūrėkit kiek viska jie padarė ..ha ha sėdi Kompiuterio lango savinynkas ..ka yra pridares ..net iki prokuratūros buvom daėje… viskas papirkta …nėr kol nebus įstatymo valdyninkus baust be pasigailėjimo..Daktarėlis pardavė nafta ..nieko …vaika užmūšė nieko ..kiti kalti ..kad vaikelis ne stotelėj …ir daug tokiu ………….

 7. CHM parašė:

  Ko cia besiaiskint ,kai seniai buves kunigas degutis pinigus praploves ir mazeikiams kulnis parodes bei dinges i palanga ir ten pili pasistates ir gyvenas su mergom,nebejuokinkit. Is ko atsakomybes beprasysit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto