Konfliktus aiškinosi smurtaudami

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, tačiau jų statusas skirtingas – vienas priskirtas prie smurto artimoje aplinkoje atvejų.

Pirmasis tyrimas pradėtas dėl vienuoliktą valandą ryto įvykusio konflikto Žemaitijos gatvės name. 24-erių metų moteris pareigūnus informavo, kad bute prieš ją smurtavo iš matymo pažįstamas vyras. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamojo smurtu asmenybė nustatyta, jis bus kviečiamas apklausai, po kurios ir paaiškės konflikto aplinkybės.

Kitas smurto atvejis užregistruotas apie pusę aštuonių vakaro Aukštaičių gatvės name. Į šiuos namus policijos pareigūnai yra anksčiau vykę jau ne kartą. Šįsyk 56-erių metų neblaivus (2,39 promilės) vyras smurtavo prieš penkeriais metais vyresnę taip pat neblaivią (3,48 promilės) sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė ir liko namuose, įtariamasis sulaikytas ir išvežtas į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto