Konkursą bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo pedagogė

Alina Bernotienė, šiuo metu dirba Sodų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja. Sigito STARZDAUSKO nuotr.

Konkursą Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo 46-erių metų pedagogė Alina Bernotienė, šiuo metu dirbanti Sodų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja.

Liko vienas pretendentas

Savivaldybės administracijos Personalo administravimo skyriaus vedėja Aleksandra Lukošaitienė „Santarvei“ teigė, kad konkursas įvyko tik iš antro karto. Kovo mėnesį skelbtas konkursas neįvyko, nes neatsirado norinčiųjų jame dalyvauti.
Pastarąjį kartą dokumentus buvo pateikę du pretendentai, tačiau liko tik vienas. Kitas pretendentas neišlaikė užsienio kalbos mokėjimo patikrinimo.
„Kvalifikaciniuose reikalavimuose pretendentams į Viešosios bibliotekos direktoriaus, taip pat kaip ir į švietimo įstaigų vadovo pareigas, yra ir toks – kad ne žemesniu, kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu   mokėtų bent vieną iš trijų Europos Sąjungos kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių)“, – apie reikalavimus informavo skyriaus vedėja.

Didelė pedagoginio darbo patirtis

A. Bernotienė Šiaulių pedagoginiame institute 1996 m. įgijo pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją, 2005 m. Šiaulių universitete – socialinio pedagogo profesinę kvalifikaciją.
Nuo 2010 metų vasario pedagogė dirba Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Devynerius metus A. Bernotienė dirbo Užlieknės pagrindinėje mokykloje: pradinių klasių mokytoja, vėliau – direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Trejus metus ji yra dirbusi Mažeikių „Ateities“ pradinės mokyklos mokytoja. O savo profesinę karjerą moteris pradėjo 1989 metais Jonavos lopšelyje-darželyje – ten dirbo auklėtoja.

Norėjo pokyčių

A. Bernotienė „Santarvei“ sakė konkurse nutarusi dalyvauti dėl to, kad norėjo naujų iššūkių, permainų.
Būsimoji įstaigos vadovė pasidžiaugė renovuota, gražiai sutvarkyta biblioteka ir pridūrė, kad vienas svarbiausių jos uždavinių bus ieškoti galimybių pritraukti kuo daugiau skaitytojų.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Konkursą bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo pedagogė”

 1. Komentatorius parašė:

  Na ką, socialdemokratai, sovietinio palikimo dvokas, tikrai neleis niekam kitam užimti tokios šiltos vietos, juk atnaujinta, gražu ir t.t. Negali būti svetimas žmogus. Gal sugebės išprašyti pinigų kokybiškai literatūrai.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  O kas ta DirsieneB

 3. vilija parašė:

  geriau galejo direktore buti isrinkta irena Dirsiene!!!

 4. Viskas aišku parašė:

  Bus sunku, pinigų nėra, o reikalavimai labai jau dideli, Mažeikių liaudis mažai raštinga, darbininkų slaboda, ką čia išlauši tą kultūrą, nykstantis miestas. Nu sėkmės , pagyvensim , pamatysim.

 5. Skaitytojas2 parašė:

  Tuos pinigus kur išleido ant remonto galėjo geriau knygų pripirkt. Kas iš to sutvarkymo jei nėra ką skaityt

 6. Skaitytojas parašė:

  Gal normalių knygų atsiras… Filosofinių ir apskritai rimtesnių labai trūksta. Net elementariausių, kurių net kaimo bibliotekose būna – pagrindinėje miesto bibliotekoje nėra. Apmaudu. Vien romanai apie meilę namų šeimininkėms. O dar nori jaunimą pritraukti skaityti

 7. Sima parašė:

  Kas uznugaris.pazystami.kas gimines.ir tt

 8. Trojus parašė:

  NUOMONĖ: kitaip ir būti negalėjo- juk , kiek rodo interneto duomenys, priklauso socialdemokratų partijai. Savo lizdelio savas paukštelis…. Gražu, gražu mūs Lietuvoj….

 9. KOLEGA parašė:

  sveikiname Aliną- puikus žmogus, įkvepiantis vadovas, Mažeikiuose biblioteka sužydės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto