Konkursą laimėjo ligoninės auditorius

Pretendentai į ligoninės vadovo kėdę savo teises po konkurso žada ginti teisme
Vakar vykusį konkursą Mažeikių ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms užimti laimėjo šios įstaigos auditorius Albinas Lidžius, tačiau kai kurie pretendentai į šį postą nežada taikstytis su jo pergale. KONKURSE – DU KANDIDATAI
48 metų auditorius konkurse varžėsi su ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Rasa Mačiuliene.
Abiejų pretendentų atsakymai į testo klausimus įvertinti vienodai.
Konkurso rezultatus A. Lidžiaus naudai nulėmė jo pateikta veiklos programa bei atsakymai į klausimus.
Dokumentus dalyvauti konkurse buvo pateikę dar du pretendentai – eksministras, buvęs laikraščio „Būdas žemaičių“ direktorius Sigitas Kaktys bei laikinai ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas einantis Gintaras Berenis. Tačiau komisija konkurse dalyvauti jiems neleido.

NEATITIKO REIKALAVIMŲ
Komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romualdas Sakalauskas „Santarvei“ paaiškino, kad S. Kaktys neatitiko punkto, kuriame kalbama apie reputaciją, profesinės etikos normas, o G. Berenis neturi reikalingo 5 metų darbo stažo.
Abu pretendentai, susipažinę su komisijos argumentais, dar kartą raštu prašė leisti dalyvauti konkurse, tačiau komisijos atsakymas liko toks pat.

PRETENDENTAI SKUNDŽIASI
G. Berenis teigė pasinaudojęs įstatymų numatyta teise ir komisijos sprendimą neleisti dalyvauti konkurse dar praėjusią savaitę apskundė Savivaldybės merui Vilhelmui Džiugeliui. Meras nepakeitė komisijos sprendimo.
Konkurso išvakarėse meras gavo ir Sigito Kakčio skundą.
„Aš pasitikiu komisijos argumentais, dėl kurių pretendentams nebuvo leista dalyvauti konkurse. Į ligoninės vadovo pareigas pretendavę gydytojai, nepatenkinti komisijos sprendimu, įstatymų numatyta tvarka jį gali apskųsti teismui“, – sakė V. Džiugelis.
„Manau, kad komisijos sprendimas neleisti man dalyvauti konkurse yra neteisingas ir neteisėtas, todėl svarstau galimybę jį apskųsti administraciniam teismui“, – vakar „Santarvei“ prisipažino G. Berenis.

PALAIKĖ EKSMINISTRĄ
Konkurso komisijai savo nuomonę dėl ligoninės vadovo skyrimo pareiškė Gydytojų sąjungos Mažeikių skyriaus taryba. Posėdžio protokole teigiama, kad dauguma tarybos narių slaptu balsavimu palaikė S. Kakčio kandidatūrą.
Gydytojų sąjungos taryba, prieš balsuodama, susitiko su visais keturiais pretendentais. Jiems teko pateikti ne tik veiklos programą, bet ir atsakyti į klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto