Konkurso „Metų ūkis 2023“ nugalėtojai pagerbti Mažeikiuose

Autorės nuotr.

Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS) kasmet organizuoja konkursą „Metų ūkis“. Šis konkursas, kurio metu pagerbiami gyvybingų, tvarių ir pažangių ūkių įkūrėjai ir puoselėtojai, jubiliejinis – 30-asis.

Simboliška: pagerbti geriausių metų ūkininkų šalies žemdirbių bendruomenės, savivaldybių, agroverslo atstovai šiemet susirinko Mažeikiuose, rajone, kuriame per 30 metų nė karto nebuvo praleistas konkurso rajoninis etapas.

„Metų ūkio“ rinkimai – Lietuvoje vienintelis taip ilgai gyvuojantis žemės ūkio sektoriaus renginys, turintis gražias ilgametes tradicijas.

Konkurso organizavimo principas: iš pradžių įvairiuose Lietuvos rajonuose veikiančiuose LŪS skyriuose išrenkami, paskelbiami ir apdovanojami tų rajonų geriausi ūkininkai. O vėliau kuriame nors šalies miestų surengiama viena baigiamoji apdovanojimų šventė.

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre surengtoje šventėje buvo pagerbtas 101 konkurso „Metų ūkis 2023“ laimėtojas iš 34 savivaldybių. Tarp jų – ir Mažeikių rajono ūkininkai: Kotryna ir Laisvūnas Aušrai, Kristina ir Vytautas Biekštai, Tomas Inta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto