Konkursui „Sveika šeima“ siųskite ir mobiliaisiais darytas nuotraukas

BNS nuotr.

Šiaulių teritorinė ligonių kasa (TLK) primena, kad visą kovo mėnesį vyksta nacionalinis nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Konkurse kviečiame dalyvauti Šiaulių ir Telšių apskričių (Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių, Telšių, Mažeikių, Rietavo, Plungės rajonų ir Šiaulių miesto) 5–12 klasių mokinius ir visus gimnazistus. Nuotraukas siųsti gali ne tik progimnazijų, pagrindinių mokyklų ir gimnazijų, bet ir profesinio rengimo mokyklų mokiniai.
Dalyviai skaitmenines nuotraukas gali pateikti internetu, specialiai konkursui suteiktoje prieigoje http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017
Maloniai prašome mokyklų visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, pedagogų, fotografijos būrelių vadovų paskatinti mokinius fotografuoti ir siųsti nuotraukas konkursui. Nuotraukoje su šeima galima įamžinti šeimos gydytoją – svarbiausią šeimos patarėją, padedantį saugoti ir kurti šeimos sveikatą. Sugalvokite, ką dar galėtumėte nufotografuoti norėdami kūrybiškai atspindėti konkurso temą.
Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, sveikata yra fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas. Keičiant gyvensenos įpročius, galima pagerinti žmonių sveikatą ir sumažinti pavojų susirgti bei pailginti gyvenimo trukmę. Net 50 procentų gyventojų sveikatos priklauso nuo jų gyvenimo būdo, o sveika mityba padeda išvengti antrojo tipo diabeto bei širdies ir kraujagyslių ligų, vėžinių susirgimų.
Dalyvių nuotraukas vertins komisija, kurioje dalyvaus Lietuvos spaudos fotografų klubo atstovai. Laimėtojams bus paskirti vertingi ligonių kasų prizai, daliai laimėtojų prizus ketina įsteigti konkurso socialiniai partneriai. Prizininkų apdovanojimo šventė vyks gegužės 12 dieną, minint Tarptautinę šeimos dieną. Laimėtojų nuotraukos bus eksponuojamos apdovanojimų šventėje, vėliau paroda keliaus po Lietuvos gydymo įstaigas, visuomenės sveikatos biurus.
Iki konkurso pabaigos liko tik trys savaitės, tad ieškokite gerų idėjų ir įamžinkite jas nuotraukose! Juolab kai galima fotografuoti mobiliuoju telefonu ir nuotrauką išsiųsti tuoj pat!
Išsamesnės informacijos galite teirautis Irenos Budrienės tel. (8 415) 96 135, el. p. irena.budriene@vlk.lt

Šiaulių teritorinė ligonių kasa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto