Kontrolės komitetas nepritarė, kad Kalnėnų progimnazijai būtų skirta papildomų lėšų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kontrolės komitetas aiškinosi, ar Kalnėnų progimnazija praėjusį spalį pagrįstai kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės administraciją dėl lėšų skyrimo vidaus patalpų paprastojo remonto darbams. Šiuo tikslu buvo kreipiasi ir į Savivaldybės centralizuoto vidaus audito skyrių, kad būtų atlikta išsami analizė.
Praėjusią savaitę buvo pateikta atskaita, su kuria Kontrolės komiteto nariai susipažino ir nutarė nepritarti papildomų lėšų skyrimui iš Savivaldybės biudžeto. Taip pat jie nutarė kreiptis į Savivaldybės administraciją, kad ši paaiškintų, kaip kito projekto, pagal kurį buvo remontuojamos patalpos Kalnėnų progimnazijoje, vertė išaugo daugiau nei 50 proc.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

31 Atsakymas į "Kontrolės komitetas nepritarė, kad Kalnėnų progimnazijai būtų skirta papildomų lėšų"

 1. Simute parašė:

  Kai 2020.03.06d.kontroles komiteto atstovai pamate Kalnenu progimnazijos vidu- neteko zado.

 2. Zoselė parašė:

  Oi, kiek čia daug sąžinigų komentatorių. Į save kiekvienas pasižiūrėkite iš šalies. Ar visi šventi esate? Pavydas liejasi per kraštus.

 3. Anonimas parašė:

  Galvoju, kad „dėka“ tokių „žmonių“ žmonės buvo tremiami į Sibirą. Teisuolis vieną vagoną jau tikrai pririnkęs. Antrą vagoną pririnks perėjęs per įstaigas nustatinėdamas kraujo DNR. Juk pradės, tikriausiai, nuo Seimo?

 4. Anonimas parašė:

  Ramučių klanas valdo? Turim problemų?

 5. JONUKS parašė:

  Šiaip įdomi detalė.Yra toks tarybos narys Sungaila,kuriam viskas įdomu,kas ne paga jo etalonus.Tai va šitoje įstaigoje jo dar nebuvo,nes pagal jo matymus galimai ten viskas gerai……o gal dar nesuspėjo,o gal ir neįdomu.

  1. Anonimas parašė:

   Nebūkite toks pesimistas. Šiandien švietimo komiteto posėdis, tai manau prieš ar po- po paranke su administracijos direktore ir aplankys. Klausimėlis šventoms karvėms, kaip ten atidetų mokesčių versliukas? Baigėsi? Perėjom į aukštesnį lygį?

 6. Mokytoja parašė:

  Manau, tik pavyduoliai gali sakyti, kad Nagienė yra bloga. Ji – geriausia visų laikų merė! Be to, ji labai tikinti, todėl vadovaujasi krikščioniška morale, su visais yra labai maloni, niekada nekelia balso, pikto žodžio niekam niekada nėra pasakiusi. Tokia pat yra ir jos mieloji sesutė. Šios moterys visiems gali būti meilės žmonijai pavyzdys.

  1. Anonimas parašė:

   Va ba!!!! Jau ir MERĖ. Nuo kada?

 7. Mokytoja parašė:

  Šiaip už ugdymo įstaigų vadovų veiklą atsako meras.bet tai kas vyksta Nagienės laiminame Kalnėnu mokyklos pastate jam neįdomu ir kol kas laiko „olimpinę“ramybę,nes ale
  finansų srautų jis nevaldo

  1. Anonimas parašė:

   Kadangi meras yra kaip priedas Nagienės didybei parodyti, tai, manau, kad jis už nieką neatsako…

 8. Auksinis Kardas parašė:

  O man tai labiau patinka ilgametis vagis kryziuotis ir jo verchas ameba, kuris niekur nieko niekada nezinojo…Nagiene? Nagiene, palyginus su tais vagimis v zakone – Mergele Maryja…..

  1. Anonimas parašė:

   Acha, taip ir matau sodroje naktimis vaikščiojant šventąją. Ir kas tai galėtų būti?

 9. Zosei parašė:

  Atsiliepkit, kas nukentejot nuo komjaunimo lyderes Nagienės. KOdėl dabar iš banyčios nebeišeina, lėšas baznyciai remontuoti privalomai siulo skirti

  1. Anonimas parašė:

   Ar aukų rinkimas į dėžutę nėra prievartinis aktas pavaldinių atžvilgiu? Įpročiai iš praeities?

  2. Anonimas parašė:

   Paskutiniai šansai rudenėlio…

 10. kazka girdejau parašė:

  milijonas litų buvo skirta is biudzeto kazkada uz Kalnenu sporto sales bet koki remonta. Nagienė gal ekonomikos komiteto pirmininke buvo? vieši privatūs interesai?

 11. taip parašė:

  Kalnenu progimnazija – Siaures Koreja.

 12. anonimui parašė:

  Jei nežinot, nekalbėkit -direktorės namas kaime jau stovėjo kai ji į Mažeikių rajoną dirbti atsikraustė – gal net jos tėvai juos čia nusipirko? Kas kita, kad iš karto gavo direktorės vietą – tai, aišku, ne be sesers protekcijų… Buknaitiškiai žino, kad direktorė ir ūkį turėjo, paskui bitėmis užsiėmė – niekada nebuvo baltarankė. Nors, aišku, kai kas ir iš šono nukrisdavo. Su vaikais pasisekė – vienas dabar Amerike, dukra bagotą vyrą gavo, kita dukrelė toje pačioje Sodroje dirba, tad gal ir nekas. Tad ir pavydėti nelabai yra čia ko. Tiesiog pasisekė žmogui.

  1. Dvi ratuotos bitės parašė:

   Vargšės bitės-užuojauta. Lietuvių tautosakoje tokiais atvejais sakoma, kad sunešė aitvarai. Bet mistika niekas nebetiki, tad belieka pasitikėti bitėmis.

  2. Anonimas parašė:

   Žinoma, šv. Dvasia padėjo, nes dabar abi sesutės neetatinėm zakristijonėm dirba- žvakutes degioja????

 13. as parašė:

  Nepavydekite, toje mokykloje nera nieko nuostabaus. Tik nuostabios sumos skiriamos remontui.

 14. Anonimas parašė:

  Lai pakapsto giliau is kur pas direktore tokie namai isdyge priestatai nejau is minimalios direktores algos nebejuokinkit zmoniu ,mes tevai perkame multimedijas tuoletinius popierius i mokykla langu roletus ir viska ka galime nes pasakyta kad reikia tai jai tokios lesos yra skiriamios ta mokykla turetu buti su auksiniais tuoletais jau kaip Sodu vidurines direktore plove pinigus ir gyvavo tiek metu tai ir cia ta pati dainele nejau niekas nieko nepadarys ir nebus galo sitam!!!!

  1. Anonimas parašė:

   Tikiuosi, vasario 20 d. Švietimo komitetas po posėdžio draugiškai aplankys Kalnėnus. Tik neužmirškite gėlių ir sesės pasiimt, nes, mano nuomone, gali neįleist.

 15. Anonimas parašė:

  Kada bus pradėtas tyrimas dėl MOBINGO?

 16. Gintars parašė:

  Jo,Nagienė remia sesers vadovaujamą mokyklą,korupcijos žinoma nėra,ar pakapstys kas?

 17. Anonimas parašė:

  Nebeturi laiko. Rašo romaną „Altorių šešėliai 2“.

 18. Anonimas parašė:

  Manau reikėtų dar pakapstyti tuos pinigeliu skyrius, nes ne viskas nusėda tik mokykloje.

 19. Ramūnas parašė:

  Keista, kaip čia administracijos direktorė L. Nagienė savo sesers Arbatauskienės mokyklai nepramušė papildomų pinigėlių… Gal jau pajuto, kad gana?…

 20. Vytautas parašė:

  O kažkaip senai buvo užkliuvusi Kalnėnų progimnazija,kur savivaldybės pinigėliai eina nenutrūkstamu srautu.Vos ne paauksuoti tualetai,natūralios medienos parketai,kilimai,veidrodžiai,kai tuo tarpu yra mokyklų kur net pagrindiniai laiptai suirę,kiauri stogai,nuvarvėjusios vidaus sienos ir pan.Kaip Jums atrodo,kodėl Kalnėnų mokyklai pastoviai žalia finansavimo gatvė?Spėk iš vieno karto ir laimėk savivaldybės administracijos prizą.

  1. Anonimas parašė:

   Ir čia priėjo songaila… Ir nuėjo…

   1. Anonimui parašė:

    Pats geriausias komentaras :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto