Krakiuose buvo evakuoti moksleiviai

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Ketvirtadienį Krakiuose buvo evakuoti visi pagrindinės mokyklos moksleiviai. Ugniagesiams teko gelbėti du vaikus, užsidariusius patalpoje.
Mokiniams ši diena nesukėlė blogų emocijų, nes tikro gaisro nebuvo. Mokykloje vyko rajono ugniagesių gelbėtojų taktinės mokomosios pratybos.

Pirmųjų šiais metais mokomųjų pratybų tikslas – patikrinti įgūdžius, gesinant gaisrą, kilusį pagrindinės mokyklos klasėse.
Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Gintaras Indrulis, ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad kilo gaisras vienoje iš klasių, dūmai pasklido po visą pastatą, moksleiviai buvo evakuoti, tačiau vienoje klasėje, užsidarę patalpoje, liko du moksleiviai.
„Į pratybas buvo išvykę du mūsų tarnybos ekipažai, taip pat jose dalyvavo ir Viekšnių ugniagesių komandos vyrai. Ištraukiamosiomis kopėčiomis buvo evakuoti abu vaikai, vieni mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai, naudodami suspausto oro aparatus, „gesino“ gaisrą mokykloje, kiti – organizavo nenutrūkstamą vandens tiekimą iš netoliese esančios Ventos upės“, – apie pratybas pasakojo PGT viršininko pavaduotojas.
Pasak pareigūno, tokių pratybų tikslas – praktiškai patikrinti savo veiksmus konkrečiame objekte, kurie iki tol yra išnagrinėjami teoriškai.
Šiais metais numatytos keturios taktinės mokomosios pratybos įvairiuose rajono objektuose.

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto