„Kregždutėje“ – savaitė, skirta teatrui

Spektaklio „Coliukė“ vaidintojai. Nuotr. iš darželio-mokyklos „Kregždutė“

Mažeikių darželis-mokykla „Kregždutė“ šią savaitę (kovo 27–31) skyrė Tarptautinei teatro dienai paminėti. Svarbiausia savaitės diena buvo trečiadienis – „Teatradienis“.   Visą dieną  įstaigoje „sukinėjosi“ vaikiškų knygų, filmų ir pasakų herojai – nuo išmintingojo Hario Poterio, spalvingų vienaragių, princesių iki galingųjų supermenų.  Darželio-mokyklos vaikai, mokytojai, administracijos darbuotojai džiugino vieni kitus linksmais, išradingai persirengusiais pasakų personažais. Muzikos  salė tapo teatro scena – ji papuošta įspūdingomis dekoracijomis.

„Teatradienio“ šventė prasidėjo dramos būrelio, vadovaujamo pradinių klasių mokytojos Kristinos Balsienės, vaikų spektakliu „Pagrandukas kitaip“. Mažieji aktoriai labai nuotaikingai perteikė linksmąją pagranduko istoriją. Įstaigos bendruomenė taip pat turėjo galimybę pasimėgauti antros klasės mokinių mamyčių ir mokytojos Rasos Naglisienės spektakliu „Coliukė“. Kiek audringų emocijų mokiniai patyrė scenoje matydami savo mamytes, tobulai įsikūnijusias į pasakos veikėjus.

Spektaklio „Coliukė“ vaidintojai. Nuotr. iš darželio-mokyklos „Kregždutė“

Trečiąjį pasirodymą – lėlių spektaklį „Vabaliukai rūšiuoja“ mums padovanojo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Dalia Saltuškienė, Neringa Valatkevičienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Tevelavičienė. Minivaidinimas, sudubliuotas su viktorina gamtosaugos tema, vaikams patiems leido pasijusti teatro dalyviais. 

Spektaklis-viktorina „Vabaliukai rūšiuoja“. Nuotr. iš darželio-mokyklos „Kregždutė“

Kaip nuostabu, kai geranoriški tikslai ir pastangos, noras pasidalyti gera emocija, padovanoti mažą stebuklą kiekvienam suvienija didelius ir mažus: vaikus, tėvelius, darbuotojus. Tai daro mus geresnius, o pasaulį gražesnį, ir, kaip sakoma: „Jei pasaulyje stebuklų yra – tai jie tikrai vyksta teatre.“

Daiva Montvydienė,
Mažeikių darželio-mokyklos „Kregždutė“ bibliotekininkė

Spektaklio „Pagrandukas kitaip“ vaidintojai. Nuotr. iš darželio-mokyklos „Kregždutė“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto