Krepšininkai tęsia pergalių seriją

Daugiausiai nemalonumų „Rasams“ kėlė mažeikiškių kapitonas Darius Pakamanis (su kamuoliu). Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio lygoje tęsia „Mažeikių“ krepšininkai, kurie savaitgalį iškovojo dar dvi pergales.

Intriga iki paskutinių akimirkų

Rungtynės namuose penktadienį mažeikiškiams didelių rūpesčių nesukėlė – jau po pirmojo kėlinio  rezultatu 30:15 jie pirmavo prieš Raseinių „Rasus“ ir persvarą savo naudai didino sulig kiekvienu kėlinuku.
Rungtynių rezultatas – septintoji mažeikiškių pergalė 91:52. Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė jos kapitonas Darius Pakamanis, pelnęs 18 taškų.
Kitaip šeštadienį vyko rungtynės Jonavoje, kur mūsų ekipa susitiko su vietos „Petrochema-Dextera“: po pirmojo kėlinuko jonaviečiai pirmavo rezultatu 22:16, antrajame taip pat iniciatyvos nepaleido (49:41).
Po didžiosios pertraukos mūsų komandai pavyko išlyginti žaidimo rezultatą ir nuo šio momento varžybos vyko taškas prie taško.
Paskutinę kėlinio minutę rezultatas buvo lygus. Tuomet rezultatyviausias mūsų ekipos žaidėjas Šarūnas Beniušis (pelnė 22 taškus) dviem taškais išvedė mažeikiškius į priekį, po to sekė du nerezultatyvūs aikštės šeimininkų metimai, o Evaldas Šaulys (antras pagal rezultatyvumą „Mažeikių“ komandoje – pelnė 14 taškų) paskutinę rungtynių sekundę baudos metimais įtvirtino mūsų ekipos pergalę rezultatu 82:78.