Krepšininko A. Jomanto taurė pasiliko namuose

Įveikusi Kretingos ir Klaipėdos atstovus, Mažeikių komanda tapo turnyro nugalėtoja.
Pirmas iš kairės stovi
treneris Vidmantas Bertys, trečias – Artūras Jomantas, ketvirtas – Dominykas Daubaris.
Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Artūro Jomanto penkiolikmečių krepšininkų turnyro pagrindinis prizas liko namuose – jį iškovojo Mažeikių sporto mokyklos komanda.

Pasaulio jaunimo čempionas, pasaulio jaunių vicečempionas, Lietuvos krepšinio lygos visų prabų medalių laimėtojas, buvęs šalies rinktinės narys 37-erių metų krepšininkas Artūras Jomantas „Santarvei“ sakė, kad negalėjo neatsiliepti į jau seniai gautą organizatorių prašymą prisidėti prie turnyro – reikia atiduoti duoklę miestui, kuriame užaugai.

„Čia pradėtas kelias į krepšinį, pasiekti pirmieji laimėjimai, įkurtas pirmasis profesionalus klubas, todėl su mielu noru sutikau, juolab kad tokie turnyrai prisideda prie Lietuvos krepšinio, kuris švenčia šimtmetį, populiarinimo“, – kalbėjo turnyro veidu tapęs krepšininkas.
Į pirmą kartą vykusį tokio pobūdžio turnyrą, be mažeikiškių, susirinko ekipos iš Vakarų Lietuvos – čia varžėsi krepšininkai iš Palangos, Kretingos ir Klaipėdos.

Pirmosiose rungtynėse jaunieji mažeikiškiai rezultatu 72:43 įveikė Kretingos sporto mokyklos atstovus, o klaipėdiečiai privertė pasiduoti palangiškius. Finalinėje dvikovoje Vidmanto Berčio treniruojami mūsų miesto krepšininkai rezultatu 73:52 nugalėjo Klaipėdos krepšinio mokyklos sportininkus ir tapo turnyro nugalėtojais.
Vien rungtynėmis neapsiribota – nuotaikingame krepšinio klubo „Silverstars“ suorganizuotame turnyre vyko ir baudų, tritaškių metimo konkursai. Tarp trenerių šiuose konkursuose nugalėjo mažeikiškis, taip parodydamas gerą pavyzdį savo auklėtiniams.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.