„Krepšinio stotelė“ – laikina priemonė, kad vaikai būtų saugesni

Nuotr. iš „Facebooko“ grupės „Mažeikiai – mano miestas“

Socialiniuose tinkluose pasirodžius nuotraukai – senos krepšinio aikštelės pakraštyje pastatyta autobusų stotelė – internautai pasilinksmino: prisiminė ir Lietuvą – krepšinio šalį, ir bandymą nušauti vienu šūviu du zuikius – stotelę panaudoti kaip tribūną, atsarginių suolelį ar net žaidėjų persirengimo patalpą…
Mažeikių apylinkės seniūnija internautams ir „Santarvei“ paaiškino, kad tai ne pokštas ir ne „du sprendimai viename“, o bandymas laikinai išspręsti Purvėnų kaimo gyventojų ir ypač moksleivių susisiekimo su miestu problemą.

Mažeikių apylinkės seniūnas Mantas Badaukis „Santarvei“ sakė, kad kaimo bendruomenė praėjusiais metais seniūnijos prašė įrengti autobusų stotelę Purvėnų kaimo centre. Iki tol autobusų stotelė buvo įrengta prie pagrindinio kelio į Mažeikius, o iki jos mokiniams iš Purvėnų tekdavo beveik pusę kilometro eiti važiuojamąja kelio dalimi. Vėlų rudenį ar žiemą vaikams tekdavo iki stotelės žingsniuoti ir tamsoje, ir bjauriu oru.
Apylinkės seniūnija atsižvelgė į purvėniškių prašymą – susitarė su autobusų parku, kad maršrutiniai autobusai užsuktų į kaimą, o iš rangovų, Mažeikiuose rekonstruojančių Skuodo gatvę, dovanų gavo nebenaudojamą autobusų stotelę.
Stotelė buvo pastatyta Purvėnuose, Saulės gatvėje, dar sovietmečiu įrengtos krepšinio aikštelės pakraštyje.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

One Reply to “„Krepšinio stotelė“ – laikina priemonė, kad vaikai būtų saugesni”

  1. JONUKS parašė:

    O V. Sungaila neišsiaiškinęs aplinkybių ka pripūtė mums „arabų“gėda tokiam tarybos nariui ale sensacijų ieškotojui.Melagis melavo per tiltą važiavo…gera patarlė tinkanti svieto lygyntojui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto