Kultūros centro vadovė neabejoja: Urvikiai – kaimas, kuriame gera gyventi

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Daugiau nei ketvirtį amžiaus kultūriniam darbui atidavusiai Urvikių kultūros centro direktorei Vitai Černookienei Vasario 16-osios proga įteikta nominacija – „2016 m. kultūrinių iniciatyvų įgyvendintojas“.
Sunku pasakyti, kas būtų Urvikiai be kultūros centro, o šis – be savo vadovės, sugebančios į centro veiklą įtraukti kaimo bendruomenę, organizuojančios įvairiausius renginius, puoselėjančios lietuvių liaudies tradicijas ir papročius.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Kultūros centro vadovė neabejoja: Urvikiai – kaimas, kuriame gera gyventi”

 1. Birutė S. parašė:

  Džiaugiuosi už Tave. Didelės sėkmės tolimesniuose darbuose

 2. nijolina parašė:

  VITA, tau stiprybes ir sveikatos, esi nuostabus zmogus, lauksim tavo organizuojamu svenciu!!!

 3. apas parašė:

  Pamačiau Urvikių pavadinimą ir prisiminiau įvykį karo laiku.Kai vokiečiai ėmė trauktis,musų šeima iš miesto,kad išvengtume problemų,persikėlė laikinai į Urvikius pas mano dėdę,o sekančią dieną į tą sodybą atvažiavo vokiečių kulinarai su savo virtuve ir jų virėjas mane pavaišino saldainiais ir ką tik išvirta labai skania sriuba,išvirta iš netoliese nušautos karvės.Sriubos skonis toks buvo skanus,kokios daugiau kaip 70 metų niekada niekur neparagavau.

 4. Vietinis parašė:

  Beveik pritarciau,jei ne vietiniai nevalos ir alchasai, siuslinantys visur aplink. Kokios pakeles,miskeliai. Tragedija, o ne zmones! Susimastykit,degradai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto