Kur dedame senas padangas?

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo balandžio 1-osios jau galima keisti automobilių žiemines padangas į vasarines. Deja, dar pasitaiko nemažai vairuotojų, kurie nesivargina civilizuotai tvarkyti senas padangas ir jomis atsikrato tiesiog išmesdami bet kur, net miško tankmėje.
Aplinkos ministerija primena, kad už ne vietoje išmestą padangą gali tekti atlyginti daugiau kaip 140 eurų aplinkai padarytą žalą.

Nemokamai priimti senas padangas privalo visi padangų platintojai, tarp jų ir prekybos centrai, kuriuose jos perkamos. Šiuo atveju atiduodamos padangos turi būti skirtos tam pačiam transporto priemonės tipui, o atiduodamų padangų skaičius atitikti perkamų padangų skaičių.
Be papildomo mokesčio senos padangos priimamos ir jas keičiant autoservisuose. Čia nemokamai priimamos visos transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto metu susidariusios atliekos.
Fiziniai asmenys gali senas padangas atvežti ir nemokamai palikti didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Paprastai šios aikštelės nemokamai priima iki penkių padangų.
Juridiniams asmenims rekomenduojama kreiptis į padangų atliekas tvarkančią įmonę ir jas atiduoti pagal padangų atliekų perdirbimo ir panaudojimo sutartį.

3 Atsakymai į “Kur dedame senas padangas?”

  1. Ernestas parašė:

    Vežu į Latvijos miškus ir išmetu kai niekas nemato. Tegu braliukai sprendžia, ką su jomis daryti.

  2. mažeikietis parašė:

    Tik nereikia meluot, ta aikštelė ne visas padangas suima iš gyventojų.

  3. Justas parašė:

    Aš tai deginu naktį kai niekas nemato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto