Kviečia į susitikimą su Algirdu Toliatu

Rugpjūčio 24 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Mažeikių viešojoje bibliotekoje kunigas Algirdas Toliatas pristatys naują savo knygą „Žmogaus ir Dievo metai“.
A. Toliatas baigė Vilniaus kunigų seminariją, studijavo Prancūzijoje. 2007 m. buvo įšventintas į kunigus. Po studijų Italijoje 2012 m. apsigynė dvasinės teologijos licenciato laipsnį ir buvo paskirtas kunigu Šv. Rapolo bažnyčioje. Nuo 2013 m. eina vyriausiojo Lietuvos policijos kapeliono pareigas.
Leidyklos „Tyto alba“ išleistoje knygoje – kunigo A. Toliato pamokslai, išsakyti per pastaruosius kelerius metus. Remdamasis Šventuoju Raštu ir interpretuodamas jo fragmentus, autorius kalba apie dvasines ir dorovines žmogaus vertybes, atskleidžia pozityvų požiūrį į žmogaus ir Dievo santykį, dėsto tikėjimo tiesas. „Žmogaus ir Dievo metai“ – ne vien pamokslų, bet ir mano sielos knyga“, – sako kunigas Algirdas Toliatas. O šviesaus atminimo VDU profesorius Leonidas Donskis knygos pratarmėje rašo: „Kunigo Algirdo Toliato pamokslai, man regis, yra XXI amžiaus kunigo kreipimasis į visus – tikinčiuosius, netikinčiuosius ir ieškančiuosius. Kai kurie jo žodžiai man atrodo tokie įtikinantys, kad pagaunu save galvojantį, jog turbūt pats mėginčiau savo ar draugo tikėjimą pažadinti panašiu kreipimusi ir jam artima tiesosakos forma.“

Mažeikių viešosios bibliotekos bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto