Kviečia kurti Betliejų ir širdyse

Betliejus bažnyčioje turėtų būti įrengtas priešais pagrindinį altorių. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje rengiamas ypatingas labdaros vakaras – „Sukurk savo Betliejų“. Jo metu mažeikiškiai ne tik melsis, bet ir turės progą padovanoti dalelę savo širdies.

Vakarojimas prasidės 18 valandą šv. Mišiomis , o po jų – ramybės vakaras su aukcionu ir labdara, kurios tikslas – pagal asmenines išgales savo auka prisidėti prie naujo Betliejaus sukūrimo bažnyčioje: auką bus galima palikti aukų dėžutėje ar vakaronės aukcione įsigyjant jums patikusį daiktą, skanėstą.
Atėjusiųjų į vakaronę laukia ir kai kurių staigmenų.
Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Zenonas Degutis sakė, kad naujasis Betliejus bus papuoštas visiems matomoje vietoje – centre, priešais pagrindinį altorių: jį tikintieji pamatys atėję į bažnyčią Kūčių vakarą ar Kalėdų rytą.
Kunigas siūlo prisiminti Evangelijos epizodą, kai Kristus stebėjo šventykloje žmones, dedančius į aukų skrynią: „…daugelis turtingųjų aukojo gausiai. Tačiau atėjo suvargusi našlė ir įmetė paskutinį savo skatiką…“ Tai buvo mažiausios vertės tų laikų moneta, tačiau ji buvo labiausiai įvertinta.
„Vieni aukoja iš to, kas jiems atlieka. Kiti aukoja paskutinį. Vieni palieka tik pinigus, kiti prideda dar ir savo širdį. Malonu stebėti, kaip kiekybė susilieja su kokybe.
Kiekvienas, aukodamas pagal galimybes ir iš širdies, jūs ne tik padėsit sukurti Betliejų bažnyčioje, bet padarysite naujos erdvės Dievui savo sielos gelmėj“, – ragino aukoti klebonas Z. Degutis.

One Reply to “Kviečia kurti Betliejų ir širdyse”

  1. Pagonis parašė:

    Kada baigsit žmones kvailinti,prisidengdami neva dievo tarnais(kas jums tokia privilegija davė?kur irodymai kad jūs dieva atsovaujat?),kam jums tie pinigai,ar laimingesni tapsite išvilioje iš biednesnių?eikit per verslininkus, įmones jų ir prašykite,bet vargu ar gausit.
    Parduokit išnuomokit savo turta ir išgyvensit,o tai dabar prašo valstybės paramos,o pagal jus iš kokių pinigų ta parama bus skiriama?nubrauks nuo pencininko,vienišos mamos ir jums duos..
    Būčiau miesto meras buves ,toi vietoi net nestovėtu tas gremėzdas,užėmėt žalia plota kur galėjo būti suoliukai fontanas medžiai skulptūros,būtu galėjusios mamos su vaikais prisėsti pailsėti,butu bent gražu..o dabar kieme trinkeliu nesusitvarkot,žmonės kojas baigia išsisukinėti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto