Kviečia sukurti lietuviško produkto logotipo idėją

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Žemės ūkio ministerijos programa „Leader“ ir Žemdirbių mokymo metodikos centras organizuoja kūrybinių darbų konkursą Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo (logotipo) idėjai sukurti. Jame dalyvaujantys vaikai ir jaunuoliai iki 19 m. turi galimybę laimėti naują planšetinį kompiuterį.
Piešimo, tapybos, grafikos, aplikacijos, kompiuterinės ar kitos priemonės – logotipo kūrimui tinka viskas, ką pasirinks jauno žmogaus fantazija. Logotipas turėtų būti lengvai suvokiamas bei atpažįstamas, lengvai pritaikomas įvairiose medijos priemonėse (spaudoje, internete, televizijoje ir kt.).
Svarbiausia iki gegužės 31 d. pateikti savo darbą (A4 arba A3 formatu) kartu su darbo idėjos aprašymu ir užpildyta dalyvio anketa. Darbus vertins komisija, sudaryta iš Žemės ūkio ministerijos, programos „Leader“ ir Žemdirbių mokymo metodikos centro atstovų.
Nugalėtojas ir informacija apie jo apdovanojimą bus paskelbta birželio 7 d. konkurso organizatorių interneto svetainėje www.zmmc.lt ir „Facebook“ paskyroje.
Daugiau informacijos jums gali suteikti Irma Minskienė, tel. (8 373) 97 070, el. p. irma.minskiene@zmmc.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto