Laisvės gatvėje derinami šviesoforai

Vairuotojai rekonstruotoje Laisvės gatvėje raginami būti dėmesingi ir vadovautis šviesoforų signalais. Arūno JARMOŠKOS nuotr.

Jau nuo trečiadienio vakaro vairuotojus Laisvės gatvėje vietomis stabdė šviesoforo signalai. Kaip santarvei.lt paaiškino rajono Savivaldybėje, šiuo metu vyksta šviesoforų sistemos derinimo darbai. Vairuotojai  rekonstruotoje Laisvės gatvėje raginami būti dėmesingi ir vadovautis šviesoforų signalais.

„Sistemos derinimo darbus atlieka aparatūros gamintojo – firmos „Siemens“ atstovai. Darbai truks visą šią savaitę, vairuotojai ir kiti eismo dalyviai privalo vadovautis šviesoforų signalais“, – informavo rajono Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Pasak specialisto, diegiamos fiksuoto ir adaptyvaus valdymo sistemos. Fiksuoto valdymo – tai įprastinė sistema, veikianti tam tikrais laiko tarpais, kad automobiliai galėtų pajudėti tiek pagrindine, tiek šalutine gatve. Adaptyvaus – tai sistema, kai reaguojama į transporto srautus, eiles ir atsižvelgiant į tai laikas perskirstomas. Taip pat sistema reaguoja į pėsčiųjų eismo dalyvių siunčiamus signalus.
„Laisvės gatvės šviesoforuose nebus įrengta papildomų lentelių su žalia rodykle. Taip padaryta tam, kad, išvažiuodami iš šalutinės gatvės į dešinę, vairuotojai nenumuštų vidutinio greičio ir nesutrikdytų visos sistemos. Raginame vairuotojus laikytis tik šviesoforo signalų ir iš šalutinės gatvės nesukti į dešinę esant draudžiamam šviesoforo signalui“, – pabrėžė skyriaus vedėjas.

17 Atsakymų į “Laisvės gatvėje derinami šviesoforai”

 1. Vardene parašė:

  Tai kokiam pusmeciui galejo ir po instruktoriu prie pesciuju sviesoforu pastatyti,o tai vistiek griuva po ratais nors tu ka ,jei pereja, tai kam tas pesciuju sviesoforas? …ir ypac jaunos eina kaip podiumu,tegul nors traukinys vaziuoja ant virsaus „as grazi “ :)))) O Laisves gatve dabar skirta – nervu sistemos stiprinimui, kantrybes ir valios ugdymui :))) ..ir keikiasi ne vienas ten vaziuodamas….toks tautos mentalitetas,prie naujoviu nelabai… greiciau jau Birutes gatve baigtu tvarkyti -aplink gales aplekti :)

 2. Harmonija parašė:

  Senais laikais, prie Giedraičio, buvo gražinamas miestas – nudažė netgi žolę, buvo gražu, a ne? Bet ar praktiška??? Dabar labai GRAŽIOS gatvės, bet praktiškai per miestą pervažiuosi tokiu pačiu tempu kaip ir prieš 40 metų. Gražu, bet ar praktiška? (Strazdauskas skris lėktuvu virš Mažeikių ir prifotografuos puikių nuotraukų). Keleivinis traukinukas Radviliškis – Mažeikiai modernus, gražus, tačiau kelionė trunka tiek pat, kiek ir XIXa. pabaigoje trukdavo… Dar įdomu: koks „modernizmas“ ir „grožis“ mums bus siūlomas toliau?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Nuo kada laisvės g. tapo šalutine gatve prieš pramonės g.? Sukant dešinėn iš laisves g. į pramonės g. žalios rodyklės nėra.

 4. lidija parašė:

  Del santarves viruso tai tikrai sunervino. O kas liecia del sviesoforu tai labai gerai sudrausmins biski keliu erelius, o tai laksto kaip be galvos. Nebera tvarkos is viso jei pamatai pesciuju pereja ir lauki viena masina praleidzia antra vaziuoja vos nevirsuj. Kur vairuotoju kultura jeigu mato kad vienas sustoja praleidzia tai ir tu sustok kur lekti. Pati patyriau ta einant per pesciuju pereja tiesiog viena sustojo ir einu o kita sustojo prie pat koju sekundes dalis ir but nutrenke kur reikia tiek lekt nesuprantu pikta ant tokiu vairuotoju.

 5. Antanas parašė:

  Pradeda pykinti santarve ir del vyruso sventa tiesa

 6. DONATAS parašė:

  Kaimietiškas nepatenkintųjų Laisvės gatve mąstymas.Užsimanė mat judria senamiesčio gatvele prasinešti su savo gelda kaip autostradoje…………SVAJOKLIAI

 7. Vairuotoja parašė:

  Didesnės nesąmonės su Laisvės gatve negalėjo padaryti! Kas penki metrai – šviesoforas! Gatvės plotis ir liko toks, koks buvo, gal net dar mažesnis. Atrodo, kad tokiam kaime, kaip Mažeikiai, eismas kaip didžiuosiuose miestuose. Prie kiekvieno šviesoforo norisi tik juoktis iš pykčio…
  Kas atsakys už nekokybiškus darbus, kurie ne padeda gyventojams, o tik sudaro begales sunkumų?

 8. artLT parašė:

  negana to, kad čia prikimšta iššokančių reklamų, tai dar ir virusą laikote. Antivirusinė klykia santarvę atidarius. Tvarkykite savo svetainę, žurnalistai

 9. Komentatorius parašė:

  Aš fotografuoju tuos klounus, kurie palieka mašinas, e-policija sėkmingai tokius baidžia.
  Žemaitijos gatvę sugadino kas 10m esantys šviesoforai, Laisvės gatvę irgi sugebėjo sugadinti. Nuo to eismas tik lėtės. Kažkas to nelabai supranta.

  Santarve.lt tvarkykit savo puslapį, nes firefox rodo, kad čia kažkoks virusas įsisukęs.

 10. Jonelis to Policija parašė:

  Aha, kaimyno vista man darza iskapste, kreipsiuos i Strazbura! Skamba debiliskai ar ne? Perskaitykit dar karta, ka tamstele paraset…

 11. geltona zalia raudona parašė:

  Tikriausiai ,cia tiems kuriems nereikia sviesoforu,savo vaikus jau esate uzaugine,o tevus islaidoje ir i kitus jums nusispjaut?

 12. Mazeikietis parašė:

  Buvo ir reikalingesniu vietu sviesaforu panaudojimui….

 13. UZUOJAUTA parašė:

  Aplinkiniu namu gyventojams, tie cypiantys sviesoforai dabar neduos jums ramybes

 14. POLICIJA parašė:

  Kada pradėsit bausti prie SEB banko skersai gatvę numetamų automobilių savininkus? Gal į Strasbūrą reikia kreiptis pagalbos?

 15. vikis parašė:

  Nu man ties sviesoforai kelia itarimu ypac per gelez.pervaza kai pestieji gales trukdyti is abieju pusiu nu bus kamsciu

 16. Paskaičiau parašė:

  Tai bėda ta, kad prie rubino stotelės gal nėra tų suoliukų, ar ką? O gal jie, kad ir brangūs ir gražūs, ne tokie mieli kaip tas senas geras šaltas mūras, a?

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  Man patinka Laisvės gatvė, bet ir aš parašysiu pastabą – bet tikriausiai niekas jos neskaitys, pristatyta daug gražių ir tikriausiai brangių suoliukų, o vakar einu ir žiūriu – sėdi babunikė ant to mūro (kur yra autobusų stotelė priešais „Rubino“ parduotuvę) ir laukia „maršrutkės“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto