Laisvės gatvės suoliukai iškeliaus į kitas miesto vietas

Nuotr. iš mazeikiai.lt tinklalapio


Akylesni mažeikiškiai pastebėjo, kad Mažeikių Laisvės gatvėje sumažėjo suoliukų. Dalis jų buvo išmontuota. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovai paaiškino, kad išmontuoti suoliukai bus nudažyti ir pastatyti kitose miesto vietose, kur jų šiuo metu trūksta.
Laisvės gatvėje likusieji taip pat bus nudažyti ir sutvarkyti.

Suoliukai Laisvės gatvėje atsirado prieš keletą metų įgyvendinus projektą „Laisvės gatvės dalies viešųjų erdvių kompleksinis sutvarkymas“. Tuomet dalis jų buvo suporuota, kaip numatyta projekte. O dabar šios poros buvo išardytos, dažniausiai paliekant po vieną suoliuką.
Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys „Santarvei“ sakė: tokių veiksmų imtasi, nes pastebėta, kad žmonių, norinčių prisėsti Laisvės gatvėje ant suoliuko, nėra daug, o kitose miesto vietose jų trūksta ir žmonės pyksta, negalėdami trumpam prisėsti pailsėti.
„Priėmėme sprendimą, kad Laisvės gatvėje nereikia tiek daug suoliukų. Jau praėjo daugiau nei penkeri metai po projekto įgyvendinimo ir galima imtis pokyčių, kažkiek persitvarkyti.
Suoliukų palikome minimaliai, nes pamatėme, koks jų poreikis buvo per penkerius metus“, – kalbėjo administracijos vadovas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Laisvės gatvės suoliukai iškeliaus į kitas miesto vietas”

  1. Laima parašė:

    Suoliukai turi būti su atlošu, gi ne prie virtuvės stalo čia , ateiti pasedėti, pailsėti turi būti atlošai!

    1. Dar parašė:

      Tai Laisvės gt. suoliukai ir buvo su atlošaia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto