Laižuvoje – popietė vyresnio amžiaus žmonėms

Laižuvos seniūnija jau devintą kartą organizavo popietę vyresnio amžiaus ir neįgaliems žmonėms.
Atėjusiems į renginį laižuviškiams atiteko išskirtinis dėmesys, sveikinimai, vietos saviveiklininkų koncertas.
Sveikinami jubiliatai
Laižuvos seniūnijos socialinio darbo organizatorė Angelė Klemenienė „Santarvei“ sakė, kad popietė organizuota spalio 1 dieną minėtos tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos ir gruodžio 3-iąją – tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga. Į renginį kviečiami vyresni nei 60-ties metų ir neįgalūs žmonės.
Šventės akcentas – apdovanojami tais metais jubiliejų švenčiantys žmonės.
„Stengiamės, kad tuščiomis neišeitų nė vienas. Organizuojame įvairius žaidimus, varžytuves, jų dalyvių laukia įvairūs suvenyrai“, – pasakojo seniūnijos darbuotoja.
Neįgaliems jubiliatams arba tiems, kurie dėl sveikatos negali ateiti į renginį, dovanos nuvežamos į namus.

Žmonės sulaukė išskirtinio dėmesio
Popietės „kaltininkai“ sulaukė išskirtinio dėmesio. Juos sveikino Laižuvos seniūnas Stanislovas Putelis, Auksūdžio bendruomenės pirmininkė, Savivaldybės tarybos narė Ingrida Braziulienė, Laižuvos bendruomenės pirmininkas Antanas Taučius, Laižuvos kultūros centro direktorius Sigitas Ramanauskis.
„Nieko mes nenusipelnėme, tik tiek, kad metelių užgyvenome. O toks dėmesys, kad net nejauku“, – kuždėjosi į renginį atėję žmonės.
Pagyvenusiems seniūnijos žmonėms buvo skirtas ir vietos saviveiklininkų koncertas. Skambėjo liaudiškos kapelos „Kikilis“, debiutavusio moterų kvarteto bei ansamblio iš Auksūdžio dainos.
Pagyvenusius žmones dainomis, šokiais sveikino jaunimas. Tarp jų buvo ir studentės Kornelija Rekašiūtė bei Monika Kazlauskaitė.
Gero juoko dozę įnešė Arūno Klemenio ir Albinos Ungeitienės humoristinis vaizdelis, pirmoko Einoro Lūžos anekdotai.

Senjorus sveikino „Senjorai“
Popietės dalyvius dainomis sveikino ir pernai susibūręs ansamblis „Senjorai“. Jo atsiradimo iniciatorė – laižuviškė Aldona Drazdauskienė. Nors pati ir nedainuoja, bet burtis į ansamblį ji paskatino kitus dainuojančius žmones.
„Ji ėjo per kiemus, įkalbinėjo, ir taip gimė mūsų ansamblis. Na, aišku, be vadovo Sigito Ramanauskio mes vieni nieko nebūtume padarę“, – pasakojo ansamblyje dainuojančios Elena Norvaišaitienė, Alvyra Daunienė, A. Ungeitienė.
Sunkiausia buvo įkalbėti vyrus. Trylikos žmonių ansamblyje jų – tik keturi.
„Per tuo metus iš ansamblio „atkrito“ tik vienas žmogus. Aišku, repeticijos atima kažkiek laiko. Tačiau visa tai atperka pasibuvimas kartu“, – tvirtino moterys.
„Santarvės“ inf.
Nuotraukos iš asmeninio albumo:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto